2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239512 بازدید | 137083 پست
واااي نه اولدوز جون به هيچ وجه نبايد عكس بگيري أكه لقاح شده باشه چه با بدنت ارتباط برقرار كرده چه ن ...

ممنون به خاطر پاسختون 

بخدا اگه فضای مجازی باعث شده من دوستان خوبی مثل همه شما پیدا کنم حاضر نیستم این فضای مجازی رو با هیچ دنیای واقعی عوض کنم 

مهربانیتتون بی نهایته

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستايي كه مشهدين اگه رفتين حرم بشدت التماس دعا، دعاكنين ماهم بطلبه امام رضا خيلي زود

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
در ضمن نگفتین پیش چه دکتری باید رفت برا تعیین جنسیت؟

والا دکترها معمولاااا چندان ترغیب نمیکنن به تعیین جنسیت و...

دوتاشون که با اکراه حتی بمن جواب میدادن

حواله ام کردن به کتاب و اینترنت

دکتر من که کم مونده بود منو بزنه ،مبگفت عین اعراب زمان جاهلیت دارین فکر میکنین و مگه دختر چشه؟؟؟ و کلی حرف دیگه

منم گفتم چش نیست خانم دکتر گوشه😂😂😂😂

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
2731
من راهکارهام انقدر پیشرفته ست نی نی سایت قادر به درج این لغات نیست😂😂😂😂

من یه بار اشتباهی به جای کلمه «باشن» نوشتم با سن

گفت شما مجاز نیستید و فلان

😄😄نمی‌دونه راههای رسیدن به خدا زیاد هست 

دورش میزنیم فقط با یه blank

ممنون عزيزم ميدونم ميخواستم پيدا كنم وقتي رنگ ميگيره تخم ميزاره يا وقتي رنگش كم ميشه يعني روز اوله ...

ماه قبل کیت من سه روز پررنگ بود این ماه فقط یک روز

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
         بالاخره خوندم همه رو    سرم گيج رف سي چل صفحه عقب ...

باز خوبه فقط سرت گیج می‌ره 

من به آخرین صفحه که میرسم شارژم تموم میشه!!!!

باید بجای سلام اودافظی کنم

اهان واقعا فکر کردم دیگ میذاری 😀😀😀 الهی گناه دارن من اینماه فقط گرمیجاتو معجون بخورد شورم میدم د ...

تا وقتي حامله شيم باث ادامه بديم 😫 ايشالا هم خودتو تقويت ميكني هم شوهرتو بدنت هم خوب جواب ميده عزيزم

قرص آ اس آ واسه چی خوبه؟؟؟؟

هر خانمی که سقط یا مرده زایی داشته باشه باید حتما بارداری بعدیش آ اس آ مصرف کنه.از سقط و اینا جلوگیری میکنه.چون خون رو رقیق میکنه و در نتیجه خون رسانی از جفت به جنین بهتر انجام میشه.

فک میکنم حس تنهایی داره.اخه من همش دراز کش هستم.فقط غذامیپزم وظرف میشورم بقیه کارارو خودش میکنه😕

اخي  داره واسه پدر مجددشدن اماده ميشه غصه نخور مردا خودشون از كمك ب خانومشون اونم تواين دوران لذت ميبرن سعي كن كه ازش تعريف تمجيدو تشكر كني ك خوشحال شه

2706