2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239495 بازدید | 137083 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکبار سونو رفتم اونم تو روز ۱۴، دوتا فولی بالغ داشتم یکی سایز ۲۲و یکی سایز ۱۸، یکبار دیگه هم روز ...

فولی 22که خیلی خوبه عزیزم

شما میدونی اون 16ام که رفتین چند بود اندازه فولی؟

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2728

کسی میدونه این قرص لتروزول را اگه بخوریم باید بعد پری حتما اقدام داشته باشیم یا اینکه میشه ماه بعدشم اقدام کرد؟

من چندماه پیش دکتر رفتم ولی از دست این دندونپزشکی همش عقب افتاد😣

خدایا دوست دارم  
کسی میدونه این قرص لتروزول را اگه بخوریم باید بعد پری حتما اقدام داشته باشیم یا اینکه میشه ماه بعدشم ...

فکر کنم همون ماه بابد داشته باشی 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
توی سونو اطراف تخمدان کیستهای ریز هست. پریود نامنظمه.عدم پریود شدن.فولیکول بالغ هم نداری بعضیا چاق ...

جالبه من نه چاقم بلکه لاغرم هستم

پریودمم منظمه و پرولاکتین هم بالا نیس پس نمیدونم چرا میگن تنبلی داری🤔😑

خدایا دوست دارم  
2740
جالبه من نه چاقم بلکه لاغرم هستم پریودمم منظمه و پرولاکتین هم بالا نیس پس نمیدونم چرا میگن تنبلی دا ...

تو افراد لاغرهم هستش.سونوی فولیکول دادی ببینی

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
فولی 22که خیلی خوبه عزیزم شما میدونی اون 16ام که رفتین چند بود اندازه فولی؟

ان شاءالله که بقیه ماه ها هم فولی هام همون ۲۲و بالاتر بوده باشه

۱۶که رفتم تخمک آزاد شده بود و سایزش دیگه معلوم نبود

باید ببینی دوره پریودیت چند روزه هست که بفهمی تقریبا زمات تخمک گذاری کی هست 

ماشین حساب تخمک گذاری دانشنامه فرزند از اینترنت سرچ کن و بزن ببین بهت میگه چه روزایی تخمک گذاری هست

اون روزی که تخمک گذاریه فولی باید به سایز بالغ رسیده باشه

خدایا امیدم فقط تویی...
تو افراد لاغرهم هستش.سونوی فولیکول دادی ببینی

بانو سونوی فولیکول فرق داره؟

2706