2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239491 بازدید | 137083 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستش من وقتی رفتم سونو صبح بود و فولی ۲۳ بود ‌گفت نزدیک آزادشدنشه‌.بعد رفتم سریع پیش دکتر زنانم.گفت ...

همون ۱۳پریود هم فولی ۲۳بود که دوتا آمپول زدی؟

خدایا امیدم فقط تویی...
2740
عزیزم سونوهات رو شیراز کجاانجاام دادی شیراز کجا سونوکارش بهتره؟

من سونو مرکز فراپرتو خیابان صورتگر با خانم دکتر حاجتی انجام میدم کارش خیلی خوبه، کیفیت دستگاهاشون هم عالیه

خدایا امیدم فقط تویی...

امروز روز چهارده سیکلم هست و رفتم سونو یه فولیکول ۱۵ توی راست و یه ۱۶ توی چپ داشتم ولی دکترم گفت امروز اقدام داشته باشم. گفتم تخمک هنوز ازاد نشده چون کیتم منفی بود و دمای بدنم هم پایین ولیی یه عااالمه ترشحات تخمک گذاری داشتم و عکس سونو رو دید و گفت تخمک ۱۵ تخمک ازاد شده ست و اقدام کن هرچی زودتر. بنظرم یکم مشکوک اومد. مگه تخمک ازاد شده توی سونو دیده میشه  

اره دیدم .اصلا حالم بده ها بد که میگم بدونین چطور منظورمه شوهرم از اونطرف داغونه ماه دوم اقداممون بو ...

بابا ماه دوم اقدام که زیاد نیست، اینهمه الکی به خودت و شوهرت فشار نیار

خدایا امیدم فقط تویی...
بابا ماه دوم اقدام که زیاد نیست، اینهمه الکی به خودت و شوهرت فشار نیار

نمیدونم دردم یکی دوتا نیست.مشکل اینه تنبلی دارم لتروزول نخورم خوب نیست فولیا.نمیدونم چکارکنم بخورم نخورم 

بچه ها من پریود شدم حالا کی روز اولو حساب کنم؟؟؟؟؟از دیشب لک بینی داشتم .یه ساعت پیش خون دیدم

عه حنا جون😢😢😢 منم دو ماه پيش اينجوري شدم لك ديدم بعد از يه روز پري اومد ... 

فردا روز اول پري حساب ميشه عزيزم

انشالله بعد از اين پري با توكل بخدا و انرژي زييياااااد اقدام ميكني نتيجه ميگيري

امروز چند روز از امپولت ميگذره؟؟

2706