2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239491 بازدید | 137083 پست
بچه ها بنظرتون امشب اقدام کنم یا فردا صبح؟ سونو بهم گفت فولی ۲۴، با ضخامت رحم ۹/۵دارم

کیتت چی میگه؟ من باشمامشب یا فردا صبح میرم اقدام

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😆😆😆😆خیلی باحالی. خانوما لطفا پی اچتون رو بگید..... اگه منو میشناختی ناراحت نمیشدی عشقم😄 ببخش ...

سلام بانو جون خوبی نی نی خوبه میگم دکتربرای این ماه من هاش ام جی وهاش سی جی نوشته گفته نزدیکی شب ده و دوازده و چهارده و آمپول هاش سی جی چهارده زده بشه؟معمولا این امپول راکی میزنند درست گفته به من؟

خدایا نمیدونم چطوری باید ازت تشکرکنم
بچه ها یعنی کسی نمی دونه ژل رویال واسه چیه؟☹☹

برای اسپرم و تخمک فک کنم تقویتشون میکنه 

من از زنبور دار پرسیدم گفت اینا فقط به مردم میندازن و گرنه کسی حاضر نیست ملکه زنبوراشو فدا کنهم

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
2728

غذای ملکه ست گفت اونم خیلی خیلی کمه

بچه ها بنظرتون امشب اقدام کنم یا فردا صبح؟ سونو بهم گفت فولی ۲۴، با ضخامت رحم ۹/۵دارم

امپولم میخای بزنی؟

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
بچه ها من ص 245هستم. یاسی چیکار کرد؟ رفت دی ان ای بازم دختر بود بچش؟

خدا قوتتتتتتتتت

منکه نمیشناسمش

2740

عاقا ازین ب بعد من هیچی نمیگم هر چقد دلتون میخاد از علایم و پی اچ وراست وچپی وخلفی وقدامی حرف بزنید😊😊

من اگه چیزی میگم اول اینکه شوخیه بعدشم اینکه میخام ذهنتونو درگیر اینجور چیزا نکنید......

همتونم منو میشناسید........

بچه ها من ص 245هستم. یاسی چیکار کرد؟ رفت دی ان ای بازم دختر بود بچش؟

یاسی بچش دخترشد عزیزم

خانوما کسی تا حالا با شستشو با جوش شیرین باردار شده ؟ من فک میکنم احتمال بارداری و ضعیف میکنه  ...

من ۶ماه استفاده کردم باردارنشدم.ماه بعدش ک استفاده نکردم باردارشدم.خیلیا هم استفاده کردن نتیجه گرفتن نمیسه کلی ب همه تعمیم داد

امپولم میخای بزنی؟

سلام بانو خانم 

جریانتون رو تقریبا خوندم و خوشحالم که بعد از چند ماه به آرزوشون رسیدید

اسم منم تو لیست اضافه کنید 

این ماه اقدام دارم ،الان روز چهارم پریودیم هست

خدایا فقط به امید تو...
بچه ها ماه پیش رفتم سونو روز 13سیکل این بود اندازه فولیکول باید به بیست برسه برای پسر شدن?

ستاره جان اندومترت کمه باید دارو مصرف کنی بخاطرش البته هرماه فرق میکنه.

برای این فولی باید صبر کنی تا بزرگتر شه وآزاد شه

2706