2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1240083 بازدید | 137083 پست
اره عزیزم. به خاطر همین فکر کنم ماه پیش نموند نی نی😢فقط قلیایی می خورم این ماه

عزیزم الهی بحق امام رضا این ماه نینی بیاد تو  دلت😍

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا لکه بینیت خیلی طولانی شده!! موعدت چ روزیه؟

لک بینیم قبلا داشتم قطع شد کاملا حالا دوباره دارم  سری قبل شبش داشتم حدود10شب تا4غروب روز بعدش بعد کاملا قطع شد دوباره دیروز از غروب دارم تا حالا البته در حدی نیست که لباس زیرم کثیف بشه فقط اگه برم دستمال کاغذی بکشم مشخصه لک قهوه ای دارم .خیلی ناراحتم خیلی

مكس اصلا رو من خوب نبود اونم تازه فهميدم!!! بنظرم مديكور بهتره برا تو هم اينجا  دو گانگي معلوم ...

عصری نوبت سونو دارم که خواهر شوهر جان اومده خونمون روم نمیشه بگم میخام برم سونو

یعنی اعصاب داغون

خدایا امیدم فقط تویی...
بانو اشتهات چطوره الان ؟

والا بانو بیچاره اس😕

چی بگم اخه......

کم کم میخورم باحجم کم ....

زیردلم درد میکنه ازدیشب وکمرم😣

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
من میخوام برای سال بعدباامیدبه خدا یه داداشی برای دخترم بیارم 

خوش اومدی.انشاله.خاموش میخوندی؟تازه عضوشدی

عصری نوبت سونو دارم که خواهر شوهر جان اومده خونمون روم نمیشه بگم میخام برم سونو یعنی اعصاب داغون

بگو وقت دکتر دارم

والا بانو بیچاره اس😕 چی بگم اخه...... کم کم میخورم باحجم کم .... زیردلم درد میکنه ازدیشب وکمرم😣

من خیلی وضعم خرابه دکتر دعوام کرد گفت باید کم کم وزنت بره بالا 

خوب گناه من چی 

حالت تهوع تموم شده دیگه بالا هم نمیارم ولی همچنان تنفر دارم از همه چیز  تو کل غذاهای دنیا فقط اسفناج با ماست قاطی میکنم میخورم شوهرمم ناراحته میگه کل این شش ماه مونده رو میخوای ماست و اسفناج بخوری نمیتونم جیکار کنم چرا شتهام بر نمیگرده اخه تازه معده درد هم اضاف شد 😢

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
لک بینیم قبلا داشتم قطع شد کاملا حالا دوباره دارم  سری قبل شبش داشتم حدود10شب تا4غروب روز بعدش ...

مجبوری صبرکنی تاموعدت

سلام خانما من این ماه میخوام اقدام کنم واسه بارداری الانم پریدم چکارکنم بچم پسرشه ممنون میشم راهنمای ...

گلم یکم دیر بفکر افتادی.من قرار بود ماه پیش اقدام کنم ولی دکتر رفتم و گفت باید ۳ ماه وقت بدی.و همه برنامه ریزیام بهم خورد.منم ناچارا فروردین اقدام میکنم.اخه باید چندوقتی بدن رو آماده کرد.یکم این تاپیکو زیرو روشو بخونی متوجه میشی

2706