2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239512 بازدید | 137083 پست
مرسي پرپروك جون اونوخ ١٤ روز بعد از رنگ گرفتن مكس پري اومد يا ١٤ روز بعد از مديكور؟؟ برا اين م ...

نه روز ۱۴ هم رفته بودم سونو گفت یه فولی ۵ داری که به درذ نمیخوره

اولین ماهم بود کلی ناراحتی و اعصاب خوردی باز روز ۱۹ پاشدم دلخوشکنی رفتم سونو گفتم قبلی شاید واژینال نبوده نفهمیده 

گفت همون تخمدان راست یدونه ۲۰ داری

خدایا لطفا بهم آرامش بده و نی نی هام رو بسلامت بذار تو بقلم.😍😍😍🙏🙏🙏 
اي شيطون ميخواي بري سراغ خاطرات روزهاي اقدام😁 بانو جون دكتر من تاكيد ميكرد ترجيحاً زير سه ماه نزديك ...

بچه ها دلم برای شوهرم میسوزه😑😑😑

انقد مظلوم شده .توحال خودش نیست.انگارناراحته.دلم نمیخاد این حس تو خونمون حاکم بشه.دکترم گفته ن ز د ی ک ی آروم اشکال نداره مامان اتناهم گفت اشکال نداره خدابزرگه الانم الکی خابیده داره تکون میخوره همش.دلم نمیاد😕

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون عزيزم ميدونم ميخواستم پيدا كنم وقتي رنگ ميگيره تخم ميزاره يا وقتي رنگش كم ميشه يعني روز اوله ...

من یادمه مجردم که بودم هروقت هی منتظر پری بودم هی چک میکردم تا ده روزم عقب مینداختم

استرس خیلی تاثیر داره

وقتی حواسمو پرت میکردم سر موقع میشد فک کنم بارداری هم همونه تو سایتای خارجی کلی خوندم ک همه میگفتن تا وقتی استرس داشته باشی و منتظرش باشی نمیشه تا وقتی کامل ریلکس و بیخیال شی

خدایا لطفا بهم آرامش بده و نی نی هام رو بسلامت بذار تو بقلم.😍😍😍🙏🙏🙏 

فک میکنم حس تنهایی داره.اخه من همش دراز کش هستم.فقط غذامیپزم وظرف میشورم بقیه کارارو خودش میکنه😕

2738
عزیز م از روش های  دیگه اقدامکن، اونجوری هم یه تجربه هست

چ روشی مثلا.بیاخصوصی بهم بگو

من یادمه مجردم که بودم هروقت هی منتظر پری بودم هی چک میکردم تا ده روزم عقب مینداختم استرس خیلی تاثی ...

خيلي موافقم فقط ميدوني كه لامصب دست خود آدم ني😕 انشالله خدا كمك كنه بشه🙏🙏🙏

...

زودباش دیگه ستاره😉میخام برم.بیاخصوصیم بگو.هرکی روشی بلده بیاد خصوصیم بگه تا نرفتم😆😆😆

کسی نیس جواب بده خیلی بیحالم

عزیزم اسمتو نوشتم اما اطلاعاتت کامل نیست اگ میشه کامل بگو.بچه چندم.چندماه اقدام.موعدپری

2706