2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1240113 بازدید | 137083 پست
ايشالا اين دفه شما خوشحالمون كني عزيزم😘

مريناز جونم در مورد سير توضيح لطفا😬

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون کیانای عزیزم .این ماه فقط یباراقدام کردم زیادامیدندارم ازیه طرفم پری نیومده هرچی صلاحه همون می ...

انشالا

منم اصلا سابقه ي تاخير نداشتم

بلاتكليفي رو دوست ندارم اذيت ميشم شديد😤

كاش زودتر تكليفم روشن شه

التماس دعا🌹❤️

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
يعني هر روز آسياب كنم؟ يا يه مقدار آسياب كنم با عسل مخلوط كنم بزارم بمونه هر ووز بخورم؟

اگه هاون داري هر روز يه مقدار بريز توش بكوب من اين كارو ميكنم البته از اين ماه

ماه هاي قبل درسته ميريختم تو عسل ميخوردم

زنجیبل هم میخورید؟ من الان پریودم چیا بخورم؟

من تو غذاهام میریختم.خرمابخور.چای کمرنگ ونبات خور توش دارچینم بریز.عسل بخور.شبها هم جوشونده کاسنی بخور.ناشتاهم سیاهدانه وعسل وفلفل سیاه نکوبیده با اب قورت بده.شوهرتم تقویت کن.معجون بده بهش

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
بانو جون دکتر برای این ماه من نوشته استفاده کنم ؟؟؟تاثیرداره روی بارداری؟میترسم

ازچی میترسی.فولیکول میسازه

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
سلام دوست جونا. امیدوارم همه خوب و خوش باشید .من پاک شدم و در گروه انتظاریون هستم که برم اقدام. نا ا ...

سلام عزيزم خوش اومدي ب گروه ما😂 ولي اول اقداميون بايد بري بعد انتظاريون

ايشالا اين دفه خيره

از كي كيت ميذاري؟

مریناز جونم دکتر من می گه 3 تا 5 روز قبل از اقدام نباید نزدیکی داشته باشی. اما بعد پریود هر چی بیشتر ...

واي تورو خدا راس ميگي؟؟؟؟😍 مرسي خيالم راحت شد بخدا از دست اين خرنوب من اسير شدم 😂😂

زنجیبل هم میخورید؟ من الان پریودم چیا بخورم؟

بريز تو چاي و غذاهات خيلي خوبه

دارچين ، عسل و سياهدونه ، فلفل سياه ، خرما ، موز ، گرميجات بخور دل و كمرت رو هم شبا با روغن سياهدونه ماساژ بده و ببندش گرم بمونه

ازچی میترسی.فولیکول میسازه

بعدیه چیزی اینارو وقتی استفاده میکتیم تخمک گزاری تغییری میکنه آیا؟؟چون دکترچیزی نگفت فقط گفت اون ماه اینارو استفاده کن... ینی مثل هرماه باید اقدام داشته باشم؟؟

خدایا نمیدونم چطوری باید ازت تشکرکنم
2706