2733
2734

چکار کنم؟ چی بذارم؟ از هیچ اسمی خوشم نمیاد، شوهرم میگه فقط نرگس اما من دوست ندارم، من هستی و نهال، مهرسا، صبا دوست دارم اون زیر بار نمیره

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

بهش بگو فامیلی رو از تو میبره اسمشم من انتخاب کنم با ملایمت راضیش کن

خداجونم ممنون بخاطر این هدیه ی شیرینت..👶ازت میخوام مراقب نی نیم باشی تا صحیح و سالم بیاد تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نرگس قشنگه اگه شوهرت اسمي حز اسم خودش رو قبول نميكنه ديگه نظر خواهي برا چيه

براب اینکه من نمی خوام نرگس بشه

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

شايد همسرت مذهبي باشه 

كه اين اسمو ذوست داره 

حلما هم اسم مذهبي و از القاب حضرت زينبه و خيليييي هم قشنگه 

اسمي كه ميزاريد نا خواسته بچه به اين اسم گرايش پيدا ميكنه البته به كمك تربيت صحيح

من واقعا اين موضوع رو به عينه ديدم 

حلما هم يعني صبور و بردبار و خيلي قشنگم هست 

خدايا آن ده ,كه آن به

برادر همسر منم اسمی که خودش پسندید رو برای پسرش انتخاب کرد 

و اونموقع خانومش ناراحت بود ک اسمی که من انتخاب کردم رو قبول نمیکنه 

هرچند الان هی میخواد بگه نه باهم انتخاب کردیم!!!

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
2706