2733
2734
نه اهل کرج بود😁😂

😂😂😂😂

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من یبار اومد با خواننده بخونه ازش متنفر شدم 😟یه لحظه پشیمون شدم 😔حتی خواستم طلاق هم بگیرم😕

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
2731

واسه شما تن صدا مهم نیست؟؟؟

یکی از کارمندای دانشگاهم ازم خواستگاری کرد چون صداش بد بود نخواستمش😕

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
کوتاه بیا😉

باور کن به خودشم گفتم 😅

شوهر من یبار اومد با خواننده بخونه ازش متنفر شدم 😟یه لحظه پشیمون شدم 😔حتی خواستم طلاق هم بگیرم😕

هنوزم دیر نشده به نظر من طلاق بگیر 😂😂😂

چه خوبه که همیشه پیشمی محمدم😍❤
واسه شما تن صدا مهم نیست؟؟؟ یکی از کارمندای دانشگاهم ازم خواستگاری کرد چون صداش بد بود نخواست ...

تن صدا که نه

منظورم آواز خوندنه

فرق داره 

گوینده با خواننده

کی این جدایی سر میاد . . .
هنوزم دیر نشده به نظر من طلاق بگیر 😂😂😂

صدای معمولیش رو دوست دارم 😍

واسه شما تن صدا مهم نیست؟؟؟ یکی از کارمندای دانشگاهم ازم خواستگاری کرد چون صداش بد بود نخواست ...

چرا مهمه. صدای شوهرم تو جلسه خواستگاری واقعا به دلم نشست.

دختر شهریوری من😍جانی و دلی، ای دل و جانم همه تو😘😍