2752
2739
عنوان

چکار کنم این حسم نسبت به همسرم از بین بره

| مشاهده متن کامل بحث + 1899 بازدید | 86 پست
اره خب راست میگی همسرت شأن شما رو با دفاع کردن پیش خانوادش بالا نمیبره..حتما خانوادش خوشحالم هستن که ...

من هم بیشتر ناراحتیم از اینه که اونا الان پیش خودشون میگن خوب شد اینطوری شد و با این درگیری حداقل پسرمون دیگه خودش باهامون در ارتباطه و احوالمون رو میپرسه .اخه قبلنا همش با من در ارتباط بودن و میگفتن پسرشون اصلا جواب تماسها رو نمیده یا به زحمت جواب میده و میگه کار دارم یا سرم شلوغه

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته بچه ها به رفتار خونوادمون هم بستگي داره ها

من انقدر خونوادم به شوهرم احترام ميزارن همش شوهرم شرمندست 

تا ميبيني اونا بي احترامي ميكنن به من دور از جونش انگار مار نيشش زده هر چقدر ميگم ول كن براي من مهم نيست تو مهمي ميگه نه تو انقدر احترام ميزاري خونوادت انقدر به من محبت ميكنن اينا حق ندارن اين كارو بكنن

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

من ک راهی ب ذهنم نمیرسه ک بهت بگم مونا جان و اغلب خودم تو مواقعی کبا هر کسی ب مشکلی بر بخورم ک از حلش وابمونم بی خیالی طی میکنم..شمام امتحان کن بزن بر طبل بی عاری ک آنهم عالمی دارد😅

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...
2731
من هم بیشتر ناراحتیم از اینه که اونا الان پیش خودشون میگن خوب شد اینطوری شد و با این درگیری حداقل پس ...

حست طبيعيه ميفهمم چي ميگي

شوهر منم اصلا تلفني نيست اصلا

يك بار اونا باهام دعوا كردن شوهرم كامل كاتشون كرد كامل

آخرم من بردم آشتيشون دادن ديگه انگار نفت ريختم آتيششون زدم بدبختارو

من نميفهمم انقدر سخته آدم به عروسش احترام نه بي احترامي نكنه؟؟؟

ما عروسمونو ميزاريم رو سرمون هميشه تو الويته هميشه يه جوري با افتخار ازش حرف ميزنيم و نشونش ميديم خودش ميمونه

چقدر بعضيا بي فرهنگو تنگ نظرن آخه 

اااااااااااه

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
البته بچه ها به رفتار خونوادمون هم بستگي داره ها من انقدر خونوادم به شوهرم احترام ميزارن همش شوهرم ...

من خودم به شخصا خیلی بهشون احترام میگذاشتم روزی که کلی بهم بی احترامی کردن به قران قبلش کمر مادرشوهرم رو که درد میکرد با روغن مخصوص ماساژ داده بودم .هر وقت میرفتم خونشون مثل احمقا میگفتم اشغالها رو بدین ببرن پایین در صورتی خودش سه تا بچه دیگه هم داشت ولی اونا پرو پرو می موندن تا من اشغالها رو ببرم 

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
من خودم به شخصا خیلی بهشون احترام میگذاشتم روزی که کلی بهم بی احترامی کردن به قران قبلش کمر مادرشوهر ...

هر كسي لياقت احترام زياد رو نداره

عين من يه كاري كرده بودم خودم با احترام بيش از حد كوچيك كرده بودم همين جا انقدر بچه ها دعوام كردن اين كارو نكن

خوشا به حالت.... :(

به رفتار خودت بستگي داره

منم اگه بهشون فحش بدم شوهرم دفاع نميكنه

ولي وقتي ميبينه من بيش از حد معمول احترام ميزارمو اونا ازارم ميدن ديوونه ميشه 

مثال زدما خداي نكرده فكر نكني منظورم اينه شما فحش ميدي يا كار بدي ميكني فدات شم 

سوء تفاهم نشه گلم

اصلا فرصت رفتار ندادن. دعا کنید به خیر بگذره

ايشالا بهترين اتفاق بيافته 

خير خير تموم ميشه

آخر همه چيز خوبه 

تاريكترين لحظه شب نزديكترين زمان به سپيدست

خانومی چرا کفرت در میاد به نظر من بایو خوشحال باشی که شوهرت به هر دلیلی دور از تو زنگ میزنه به نظر من مرتب به خودت بگو شوشو دوسم داره که اینکارو میکنه.

پروين،نشان دوست درستي و راستيست .....هرگز نيازموده، کسي را مدار  دوست