2733
2734
عنوان

مادرشوهرم ازم شکایت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 9266 بازدید | 258 پست
قراره فردا بریم پیش مشاور

خیلی عالیه آفرین، قدم خوبیه

همیشگیش کن و باید تک تک خطاهاشو رفع کنه

اگه اثر مشاوره هارو تو زندگیت ندیدی تصمیم جدی تر بگیر

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
همینو بگو.... اره میدونم بامن صدها بار بدتر رفتار کردن یکسری از کاربرها،دیدم میدونی شوهرت و مام ...

ببخشید تورو خدا، موضوع من حتی باعث بی احترامی به شما هم شد، شرمندم

درسته من از اول پریدم آخر مطلب، انگا من تو خوشی اون حرفا رو زدم، هزار بار گفتم پشیمونم، میگن نه تو پ ...

بالاخره چون ناراحت بودی و فکرت اشفته بود امیدوارم که ارامش مهمون قلبت بشه خانمی

همواره با خودم‌ تکرار میکنم امیدی هست چون خدایی هست
2731
ببخشید تورو خدا، موضوع من حتی باعث بی احترامی به شما هم شد، شرمندم

نه عزیز من منظورم تاپیکای دیگه خودم بودم که کلی اذیتم کردن یکسری، اینجا چیز خاصی نبود

امیدوارم بهتر شی همه چی....    

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
شاید در مورد بچه اشتباه کرده باشم . ولی خودتون بودین. خواهر و امضاتون و پروفایلتون. دیشب. اتفاقا ...

ساناز عزیز من معمولا نظر کسیو ریپلای نمیکنم و این شاید جز اولین هام باشه .....عذر میخام که نخاسته نظرمو میگم ...دوست خوبم من با این نظرتون موافق نیستم که هرکس خودش ایرادی داره نباید دیگری رو دعوت کنه و یا منع کنه از اون رفتار .....مثلا من خودم ادم صبوری نیستم و همیشه دوستامو دعوت نیکنم به صبوری چون نمیخام اونا مشکلهایی که  که من  از صبوری نکردن دچارش شدم براشون پیش بیاد .....و بعد اینکه حتی اگه بفرض کاربر خواهر اشتباهی م داشت نباید اینجا بهشون میگفتی با تمام ایرادها و مثلا مشکلاتش استارتر فقط با حرف ایشون اروم شده .....دوست خوبم باهم مهربون تر باشیم و از بدی های هم چشم پوشی کنیم و خطاهای هم دیگه رو یاداوری نکنیم 

موفق باشید 💗💗💗

ساناز عزیز من معمولا نظر کسیو ریپلای نمیکنم و این شاید جز اولین هام باشه .....عذر میخام که نخاسته نظ ...

جگرت را     

الان فهمیدی چی یه چی خوب شستنت پهنت کردن جلو آفتاب خشک شی همین حرفا رو میخواستی دمتو بذار رو کولت بر ...

شما خیلی با ادب تشریف داری، اون که دمشو باید بذاره رو کولش تویی و امثالت، که بدون اینکه من مزاحمتی براتون ایجاد کرده باشم میای تو تاپیکم و گهرفشانی میکنه، جالبه که ادعای بافرهنگیتونم میشه

2706