2733
2734
عنوان

مادرشوهرم ازم شکایت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 9269 بازدید | 258 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی باسیاسته، حالم ازش بهم میخوره، هی شوهرمو میکشه طرف خودشو لوس و مامانی بار آورده، وقتایی دعوا می ...

ببخشید ولی خودت هم خیلی مودب نیستی

راحت ب همه چیز میگی

پسر کچلش شوهر تو هم هست

تهمت بدنامی زدن خیلی گناه بزرگیه مواظب باش.تهمت هم مجازات دنیوی و هم اخروی بدی داره

خودتو بذار جای مادرش اگر بهت چنین تهمتی میزد میبخشیدی

داری با آبروشون بازی میکنی

اون گناهش اینه که بچش مامانیه

اما باید بدی مجسمه طلاشو بسازن که بخشیدتت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  دعا کنید مشکلات خانوادمون حل بشه

استارتر اگه واقعا اوضاع شوهرت ایقد بده برنگرد پیشش طلاق بگیر خلاص شو، اینبار مادرشوهرت بخشیدت ولی اینجور که پیداس بد حرف زدن عادته شماست پس بازم ممکنه ازت شکایت کنن

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

خانوما من نمیتونم جواب دونه دونتونو بدم، من میدونم کارم بد بوده ولی واسه همین حرف کلی کتک خوردم از شوهرم، دیگه اینا بس نبود اونم رفته شکایت، والا شما از خاله شوهرم که به مادرش نزدیکتر نیستید، تو طایفه شوهرم چه مادری چه پدری از ادبم و متانتم خیلی تعریف میکنن، اما قبول دارم وقتی عصبانی میشم دیگه دهنم وا میشه و چشمام بسته میشه، نمیدونم چی میگم و چی میشنوم، فقط میخوام یه چیزی بگم و انقد حرف بزنم که خودم خسته شم و تمومش کنم؟ مگه من میگم این اخلاق خوبه؟ نه خیلیم بده، اما مرسی از همتون حتی اونایی که نزدیک بود خفم کنید، چنتا خانم با آرامش باهام حرف زدن از اونا هم خیلی ممنونم. اما این مادر و پسری  رو که من میشناسم دس بردار هم نیستن. 

نه عزیزم ندارم  اگه کسی به مادرم یا خودم توهین ناموسی کنه افتخار میکنم که قدرت بخششو ندارم&nbs ...

سلام سمانه جان،خوبی؟  کم پیدا بودین

میتونم یه سوال کنم ازتون؟

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

احتمالا خواهرشوهر نداری؟

وگرنه عمرا میذاشت مادرشوهرت رضایت بده کاری ک خودم میکردم😂😂😂😂

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
عزیزم یه چیزی میگی.این تهمت رو بهت میزدن و هی تو شهر پخش میشد میبخشیدی؟ تازه مادرشوهر ایشون که گذشت ...

بله میبخشیدم. و از خدا براش طلب بخشش میکردم 

و سعی میکردم به خاطر پسرم زندگیشون درست کنم 

ن اینکه با شکایت و شلاق زدنش اتش نفرت و کینه توی دلش بیشتر کنم

تنها با یاد خدا دلها ارام میگیرد

الان فهمیدی چی یه چی خوب شستنت پهنت کردن جلو آفتاب خشک شی همین حرفا رو میخواستی دمتو بذار رو کولت برو

من دلم خوشه به همسرم و دوتا دسته گلم خدایا مرسی که خوشبختم فقط ازت سلامتی این سه تا عشقارو میخام بوس بوس دوست دارم
خانوما من نمیتونم جواب دونه دونتونو بدم، من میدونم کارم بد بوده ولی واسه همین حرف کلی کتک خوردم از ش ...

سلام عزیز، حالا اگه فرض کنیم مادرشون دیگه شکایتی نکنه

شما دلخوری یا مشکل دیگه ای دارید از همسرتون؟؟ یا مادرش؟

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2706