2737
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه اسم بچتونو بزارین....

| مشاهده متن کامل بحث + 3542 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الناز که خوبه مادر شوهر من میگه اگه پسر باشه بگذارید نجم الدین خخخخخخ

خدا خیرت بده مهرانا. چقدر خندیدم. نجم الدینو از کجا اورد مادرشوهرت!!!!

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس

بذار نازگل

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم
2742
دختر فامیلمون اسمش نیلوفر بود همه اذیتش میکردن تو فامیل بهش میگفتن لولو فر اونم میزد زیر گریه بنده خ ...

اره ما هم یه نیلوفر داریم بهش میگیم لولوفر   

دخترم تمام زندگی من

من دوست دارم خدا بهم یه دقلو دختر بده اسمشونو بذارم نازگل و پونه    

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
چرا عاخهههههه؟؟؟؟؟من اسم خودم بهنازه مادرشوهرم شهناز انقدم دوس دارم خدا بهم یه دختر بده اسمشو بذارم ...

آفرین، دیگه اسمهای ناز دار که از اسمهای صغری و کبری و ... آبرومندتره. 

منم اگه دختر داشتم حتماً اسم نازدار انتخاب می کردم که این سلسله ادامه پیدا کنه   

2740
عزیزم پیشنهاد من اینه.بزار نیلوفر.دختر من نیلوفره .همه عاشق اسمشن

قدیمی است 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
خدا خیرت بده مهرانا. چقدر خندیدم. نجم الدینو از کجا اورد مادرشوهرت!!!!

میخواسته بذاره رو شوهر من نذاشتنش حالا گیر داده بچم شوهرم میگه اگه اسمم نجم الدین بود خودمو میکشتم   

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
والا به خدا خوشه برا خودش کلا

حاج عبدالله واسه پسر این دوره چه زشت خخخ

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2706