2752
2734

بچه ها من با نامزدم بحثم شد بهش شب گفتم میخوام کات کنم گفت از روی بچه بازی تصمیم نگیر فکراتو بکن خبر بده سنشم ۳۷پختس 

بعد شبش اوکی شدیم دوباره فردا صبش گفتم کات ایندفعه گفت باشه اگه میگی تمومه پس تمومه بنظرتون دوسم نداره؟ اینم بگم مغروره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکراتو بکن بعد خبر بده؟ انگار گفته داری وقتمو میگیری برو هروقت ب نتیجه رسیدی بیا

من بودم جوری بهم برمیخورد که تا عمر دارم نگاهش نمیکردم. 

البته من کلا یه مقدار زود و غیرعادی بهم برمیخوره

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ

والا منم بودم یکی هی این بچه بازیارو درمیاورد میگفتم تمومه 

انتظار داری دم ب دقیقه بگی کات اونم بگ ن عزیزم نرو من بدون ت  میمیرم؟

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
فکراتو بکن بعد خبر بده؟ انگار گفته داری وقتمو میگیری برو هروقت ب نتیجه رسیدی بیا من بودم جوری بهم ب ...

گفت دوروز وقت داری فک کنی از رو بچه بازی نگو تموم

گفت دوروز وقت داری فک کنی از رو بچه بازی نگو تموم

به بههه خط و نشونم که میکشههه 

دوبرابر بهم برمیخورد😂

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
والا منم بودم یکی هی این بچه بازیارو درمیاورد میگفتم تمومه  انتظار داری دم ب دقیقه بگی کات اون ...

از اول رابطه تا الان یه شب این اتفاق افتاد یه بار شب یه بار صب

عزیزم رفتم تاپیکاتو خوندم

تو دانشجو دندونی و انقد ساده ای؟ 

یارو رو پیشونیش نوشته سو استفاده گر، لاشی، بی شخصیت، ادای روشنفکری و احمق

رفتارای زشتش و طرز صحبت زشتش درمورد رابطت با خواستگار قبلیت و نشون دادن اینکه وای من خیلی اوپن مایندم اوکیم و حتی مسخرتم بکنه چرا رابطه نداشتی دو حالت داره

یک همون ادای روشن فکری که گفتم(در حقیقت یه متعصب بی عزت نفسه) 

دو اینکه خودش میخواد گندای گذشتشو دونه دونه عادی کنه بیاره بالا توام دهنت بسته باشه هیچی نگی

خیلیم خسیسه و اصلا دنبال خودت نیس با توجه ب چیزی ک من متوجه شدم

بگذریم که اگه واقعا میخواستت حداقل ی تلاشی میکرد ک نری 

نه اینکه بگه اوکی برو فکراتو بکن با برف سال بعد بیا ببینم چیکار میتونم ب حالت بکنم

انگار داره با منشیش صحبت میکنه

وای که چقد عصبی شدم

لطفا زودتر این پسره بی لیاقت بی شخصیتو بزار کنار 

اره نمیدونم بخدا گفت کسی پسندم نشده

اره سه بار

مطمئن باش با قبلیام به مشکل خورده

عزیزم رفتم تاپیکاتو خوندم تو دانشجو دندونی و انقد ساده ای؟  یارو رو پیشونیش نوشته سو استفاده ...

نه عزیزم این اون اقا نیست ایشون از اقوام نعرفی شده برا ازدواج یک ماهه داریم همو میشناسیم

2706