2752
2734

دیروز تو یه مراسم یکی بهم گفت صورتت افتاده ابروهات ریخته. و لبات خشکه هزارتا انگ بهم زد ایا از رو دشمنی گفت یا نه منک دلم نمیاد کسیو اینجور بگم حتی مشکلی داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر زبون تلخ 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نمیدونم چرا اینجوری خواست خوردم کنه

دقیقا چند هفته قبل برای منم پیش اومد

خیلی انرژی منفی زیاد بهم داد و نمیدونم چه مرگش بود که اینطوری حرف زد 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بستگی به شخصیت اون طرف داره. اگه کلا" آدم زبون تلخیه، عادتشه به بقیه انگ بچسبونه. اگه نه، فقط به شما گیر میده از روی حسادته. البته درصد کمی هم هستن که از روی دلسوزی به بقیه ایراداشون رو میگن که طرف برطرف کنه( نیتشون خیره ولی بیشعورن)

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸

بعضیا با عیب گرفتن از بقیه عیبای خودشونو میپوشونن آدم می‌تونه روهرکسی عیب بزاره ولی آدم با شخصیت کم پیدا میشه بی خیال بهش توجه نکن با اعتماد بنفس باش تا بترکه 😉

ماشمالی ها دلمون اندازه یه دنیاست بیای شمال میفهمی ...  
بستگی به شخصیت اون طرف داره. اگه کلا" آدم زبون تلخیه، عادتشه به بقیه انگ بچسبونه. اگه نه، فقط به شما ...

نه باهمه خوب بود حرف میزد از نگاهاش فک میکنم از من خوشش نمیاد😭

بعضیا با عیب گرفتن از بقیه عیبای خودشونو میپوشونن آدم می‌تونه روهرکسی عیب بزاره ولی آدم با شخصیت کم ...

یعنی بنظرت عیب برام گرفت که عیبای خودشو بپوشونه؟ چون منم اینجوری فکر میکنم اخه خیلی چهره اش بهم ریخته بود

نه باهمه خوب بود حرف میزد از نگاهاش فک میکنم از من خوشش نمیاد😭

ازش فاصله بگیر. دفعه بعد هم اگه ایرادی گرفت یه جواب تو آستینت داشته باش بهش بده. اینا به کسایی که جوابشون رو میدن گیر نمیدن

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸
ازش فاصله بگیر. دفعه بعد هم اگه ایرادی گرفت یه جواب تو آستینت داشته باش بهش بده. اینا به کسایی که جو ...

اخه پرسه بود گفتم زشته من ساده ام  ولی شوهرم میگه چرا جوابشو ندادی

2706