2752
2734
عنوان

میگن دنیا دار مکافاته

1356 بازدید | 26 پست

من تا حالا ندیدم کسی نتیجه کارشو تو همین دنیا ببینه

کارما و انرژی و این داستانا رو دوست دارم قبول کنم

ولی تا حالا چیزی ندیدم

کسی تجربه ای داشته ؟ ظلمی بهش شده باشه و اونطرف بیاد عذرخواهی؟

گاهی فکر میکنم خدا هم طرف اونیه که زورش بیشتره  

زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تعریف میکنی؟

زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗

بله عزیزم دیدم بارها و بارها !!!

یه نمونه ی کوچیکشو میگم ... اوایل ازدواجم مادرشوهرم همش میگفت تو باید بری با بابات دعوا کنی که جهیزیت اینطور و اونطوره ! بابات حق تو رو خورده داده به برادرت !!! ( توی خانواده ی ما رسمه که سرویس چوب با داماده پدرم حتی سرویس خواب منم خودش گرفت و مبل رو دیگه گفتم شوهرم میگیره ) 

خلاصه یادمه خیلی دلم شکسته بود از خدا خواستم که یه جور این زن بفهمه کارش اشتباهه ... 

بعد از چند روز دختر خودش اومد همون حرفا و دعواها رو با مادرش کرد !!! بهش گفت شما هیچی برام نکردین و... 

و اونموقع مادر شوهرم تازه فهمید که چه کار اشتباهیه !!!

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
بله عزیزم دیدم بارها و بارها !!! یه نمونه ی کوچیکشو میگم ... اوایل ازدواجم مادرشوهرم همش میگفت تو ب ...

واقعن مادر شوهرت متوجه شد که به خاطر رفتار خودش بوده؟

توی شهرمون رسم داریم به خانواده شوهر خواهرا و برادرا هدیه میدن شب حنا بندون

حنابندون نداشتن مادرشوهرم هدیه همه رو شب عروسی میده خواهر شوهر بزرگه خواهرشوهرم بچه دوساله داشته صداشو برده بالا که ما یه نوه داشتیم مگه این بچه اضافیه که بهش هدیه ندادین و داد و بیداد و باعث خجالتی و بی ابرویی

کولی بازی تموم در اورده هااا

از قضا بعد 12 سال امسال عروسی خواهرشوهر کوچیکش بود

حنابندون نداشتن هدیه هارو شب عروسی میدن و ....

فقط بچه ده ساله بوده که سرش غوغا به پاشد

انقدر بحث کردن که پسربچه اومده بود میگفت بابا من جایزه نمیخوام  

بی خیال باش تا کامروا باشی

یه نمونه ی دیگش اینکه یه دختر و پسری با هم عقد بودن و خیلی خیلی بینشون مشکل بود . فک میکنم بیشتر مقصر پسره بود چون با یه دختر دیگه هم بود . خلاصه که از هم جدا میشن و پسره هیلی راحت میره با یکی دیگه عقد میکنه . زن قبلیش افسردگی گرفته بود و ... 

بعد از چند ماه به طرز بدی پسره و زن جدیدش هم از هم جدا میشن ... 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
توی شهرمون رسم داریم به خانواده شوهر خواهرا و برادرا هدیه میدن شب حنا بندون حنابندون نداشتن مادرشوه ...

به بچه هم مگه هدیه میدن ،

ولی کاش که بفهمن از کجا خوردن

2706