2752
2734
عنوان

ناف بچم ۱۳روزشه نیفتاده چرا؟

239 بازدید | 36 پست

بچم ۱۳روزشه هنوز نافش نیفتاده خیلی هم خشک نشده ته نافش فقط یذره یه کنده شده توی ناف هم یه کوچولوحالت شیره داره 

شوهرم میگه باید الکل سفید بزنیم منم میگم نمیخاد خودش میفته 

نظرتون چیه ؟ 

دکتر باید معاینه کنه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

دستکاری نکنین بهتره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه  عزیزم هیچی نزن تا سه چهار روز دیگه خودش میفته مال بچه پی منم اونجوری بود

تازه تا یکی دو هفته بعد از افتادنش از ناف بچه ترشح سبز میاد چند باری خودش خشک میشه و میریزه بهش دست نزنید تا چهلم بچه نافش سالم سالم میشه

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️

فقط الکل نزنید چون برای بچه خطرناکه

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
دکتر که اسمش میاد شوهرم میگه باز شروع کردی دکتر بازی رو

بگو ببخشید نمیدونستم شما فوق تخصص داری و بلدی همه چیو...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
نه  عزیزم هیچی نزن تا سه چهار روز دیگه خودش میفته مال بچه پی منم اونجوری بود تازه تا یکی دو ...

یعنی بعد افتادنش هم توی ناف شیره یا چرک باشه هم چیزی نیازنیست بزنیم؟

فعلا چیزی نزدیم ولی شوهرم میگه از قدبم الکل سفید میزنن هم خشک میشه میفته هم چرک نمیکنه

احساس میکنم این حرفای خاله زنکو مادرشوهرت یا کسی دیگه یاد شوهرت میده وگرنه مردو چه به این حرفا یا بگو مگه تو چندسالته و چقدر تجربه داری که از قدیم میگی

بگو کی این مزخرفاتو تو گوشت میکنه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احساس میکنم این حرفای خاله زنکو مادرشوهرت یا کسی دیگه یاد شوهرت میده وگرنه مردو چه به این حرفا یا بگ ...

نه خودش توهرزمینه ای یکم اطلاعات داره کسی یادش نمیده 

نه عزیزم ترشح سبز رنگه اصلا نباید چیزی بزنی من دکتر بچه‌م گفت 

بعدش زیاد نافش خیس نکنین زودتر خوب میشه

اون ترشحه چرک نیست همه ی بچه ها دارن

فعلا چیزی نزدیم ولی شوهرم میگه از قدبم الکل سفید میزنن هم خشک میشه میفته هم چرک نمیکنه

والا اگ خوب بود حتما پزشک.و بیمارستان میگفتن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜

اون موقع خطرناکه باید ببری دکتر

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2706