2733
2734

درصورتی کی چه خودم چه خانوادم بهم میگن لاغر تر شدی ... لباسام گشاد شدن برام.... مثلا زیر بغلو بازوم  شکمم... چون کمی لاغر شدن پوستم خط خطیو شل شده

😒اینم هی نا امید میکنه

مربی قبلیم خوب بود میگفت شماها یکشبه چاق نشدید که انتظار داشته باشید یکشبه لاغر شید

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو من طبق برنامه ی شما پیش میرم دیگه اگه تغییر نکردم مشکل ببین کجاس🥴

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

عزیزم تحصیلات شون مرتبط هست؟؟

عزیزم ادم با باشگاه رفتن لاغر نمیشه فرم میگیره 

اون برنامه غذایی درست هست که لاغر میکنه 

نشونه اش هم اینه میری باشگاه بدون تغذیه از نظر سایزی جمع و جور میشی ولی وزنی زیاد تغییر نمیکنی

فک کنم کاربری سیزدهمم میشه هرجا دیدین دارم به ترکیدن نزدیک میشم دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش 🙄     خواهر عزیزم اگه شرایط زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی!

بگو ۲ماهه میشناسمت ، روز به روز چشمات ضعیف تر میشن 😁

شوخی کردم ، بگو من برای لاغر شدن نیومدم ، برای سلامتیم میام ، اتفاقا همه بهم میگن لاغر نشو ، اینجوری قشنگ تری ، 

تا دست از سرت برداره 

رو ترازو نرفتی؟

من همیشه ترازو به دستم😂😂

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
عزیزم تحصیلات شون مرتبط هست؟؟ عزیزم ادم با باشگاه رفتن لاغر نمیشه فرم میگیره  اون برنامه غ ...

اونم بیشتر حرفش اینه اینهمه میای باشگاه لاغر نمیشی چون رژیم نمیگیری . ولی خب منکه خودم میدونم کمی لاغر شدم میگم خودم میدونم کمی شدم پوزخند میزنم

رو ترازو نرفتی؟ من همیشه ترازو به دستم😂😂

رو ترازو زود به زود رفتم اشتباست آدم نا امید میکنه ... مثلا میگن از یه هفته قبل پریود تا یه هفته بعدش ورم میکنی یکم وزنت بالاتر نشون میده. یا مثلا اون لحظه آب بخوری یا غذا وزنت بیشتر نشون میده.... منه احمقم  بخاطر قرص جلوگیری که خوردم پریودم نامنظم شد تو یه ماه ۳ بار پریود شدم همش یه کیلو اضافه تر نشون میدم

2706