2752
2734
عنوان

بنظرتون ازدواج کنم؟

86 بازدید | 4 پست

من قبلا نامزد داشتم درحد صیغه بعد سر یسری اختلاف جدا شدیم ۶ ماهه میگذره از جدا شدنمون 

منم تا چندوقت پیش بهش فکر میکردم و منتظر بودم برگرده .بعدش بهش پیام دادم قبول نکرد برگردیم منم تصمیم گرفتم بزارمش کنار کلا همه چیزشو پاک کردم 

حالا خاستگار دارم بنظرتون فکر کنم رو خاستگارام؟؟؟ اگه مورد خوبی بود جواب مثبت بدم؟ 

اینم بگم دخترم هنوز 

اگه دیگه به فرد قبلی زندگیت فکر نمیکنی راجب خاستگارات فکر کن ، امااااااا اگه حتی یک درصد نامزد قبلیت تو فکر و ذهنت هست هیچ وقت با کسی وارد رابطه نشو تا زمانی که کلا از ذهنن پاک بشه ، و به این قضیه هیچ وقت فکر نکن که اگه با کسی ازدواج کنی میتونی اونو فراموش کنی اگه اینکارو کنی اولین قربانی خودتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه دیگه به فرد قبلی زندگیت فکر نمیکنی راجب خاستگارات فکر کن ، امااااااا اگه حتی یک درصد نامزد قبلیت ...

تو فکرم هس .ببین هیچوقت فراموش نمیشه چون قسمتی از گذشتمه .اگه ادم جدیدی بیاد تو زندگیم دیگه بهش فکر نمیکنم 

کلا خودمم دوست دارم ازدواج کنم 

تو فکرم هس .ببین هیچوقت فراموش نمیشه چون قسمتی از گذشتمه .اگه ادم جدیدی بیاد تو زندگیم دیگه بهش فکر ...

ببین عزیزم گذشته باید به اندازه یه خاطره کوچیک تو ذهنت بمونه ، منظورم اینه اگه بخوای با ازدواج اونو فراموش کنی هم خودتو بدبخت میکنی هم همسرتو ، بنظرم با یکی از خاستگارات چن ماه در ارتباط باش حداقل ۶ ماه بذار مهرشون به دلت بیوفته و بعد ازدواج کن ، اون موقعه پیش خودت میگی چه خوب شد که اول بینمون دوست داشتن اتفاق افتاد بعد ازدواج 🙂