2733
2734
عنوان

رژ لب بی بیوتی

45 بازدید | 18 پست

بچها رژ لب beebeauty خریدم ۳۵٠ گرونم گرفتم 🤦🏼‍♀️ تو ابنستا میگن برا ایتالیاست روی خود رژ هم ارمش زدست ولی من گرفتم بارکدشو اسکن کردم ساخت ایرانه،  اون برندم رو خود رژ حک نشده،  فیکه یعنی؟؟ با این قیمت،  شهرمون خریدم

سلام خاهش میکنم اگه پیاممو میبنی راهنماییم کن دعا میکنم برات کلی😔🙏🏻تاپیکتون رو دربارع مشکل زیفلاکس و دریچه معده میخوندم منم این مشکل و ذارم و غذام یا ابی که میخورم برمیگرده گلوم و ببخشید ببخشید ارغ هی باید بزنم دوماهه دارم همه چیو رعایت میکنم قرص میخورم تغیر کردم ولی بازم خیلییی اذیتم درمانی نشدم که بگم راحت شدم خاهش میکنم اگ خوب شدی منم راهنمایی کن

سلام خاهش میکنم اگه پیاممو میبنی راهنماییم کن دعا میکنم برات کلی😔🙏🏻تاپیکتون رو دربارع مشکل زیفلاک ...

سلام دکتر نرفتین؟ بارهنگو عرق نعنا مصرف نکردین؟  بارهنگو عرق نعنا خوبه اب عسل هم خوبه برای زخم معده،  و زنیان برای رفلاکس و میکروب معده،  کدومو امتحان کردین؟ شما باید دکتر برین ببینین چی میگه مشکلتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خاهش میکنم اگه پیاممو میبنی راهنماییم کن دعا میکنم برات کلی😔🙏🏻تاپیکتون رو دربارع مشکل زیفلاک ...

در حالت عادی این اتفاق میوفته،  بعد غذا دوساعت باید بشینین نباید دراز بکشین،  و اینکه به سمت چپ دراز باید بکشین

در حالت عادی این اتفاق میوفته،  بعد غذا دوساعت باید بشینین نباید دراز بکشین،  و اینکه به س ...

جملم سوالی بود در حالت عادی اینطوری میشین یا موقع خواب

منم تقریبا این علایم رو داشتم

چون حدس میزدم چیزی گلوم مونده باشه تل گیر رفتم و رفع شد

اگه به این کار اعتقاد دارید امتحان کنید  

یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی،
قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که:
می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی ...
سلام دکتر نرفتین؟ بارهنگو عرق نعنا مصرف نکردین؟  بارهنگو عرق نعنا خوبه اب عسل هم خوبه برای زخم ...

سلام بعله رفتم ریفلاکس و ورم یا زخم تشخصیص دادن قرص میخورم تقریبا دوماهع سی ذرصذ خوبم کرده علایمم هست با این که خیلی رعایت میکنم ن فرقی نمیکنه چه حالی باشم بگیر نگیر داره ولی ببخشید باد گلو رو همش دارم 

سلام بعله رفتم ریفلاکس و ورم یا زخم تشخصیص دادن قرص میخورم تقریبا دوماهع سی ذرصذ خوبم کرده علایمم هس ...

باید کنترل بشه،  پرهیزات رو رعایت کنین،  مثلا دلستر نوشابه اصلاا خوب نیست، ترشیجات،  فلفل،  فککنم فقط باید کنترل کرد،  ولی آب عسل رو امتحان کنین ناشتا ببینین چطوریه،  یا زنیان بعد از غذا

باید کنترل بشه،  پرهیزات رو رعایت کنین،  مثلا دلستر نوشابه اصلاا خوب نیست، ترشیجات،   ...

شما خودتون خوب شدین با رعایت اینا ؟ برمیگرده به دوران قبل یا تا اخر عمرم باید همش قرص بخورم😔چی بخورم بهنر تاثیر گذاره علایم شما چی بود

شما خودتون خوب شدین با رعایت اینا ؟ برمیگرده به دوران قبل یا تا اخر عمرم باید همش قرص بخورم😔چی بخور ...

کامل نه ولی رعایت بشه خب بهتره ادم،  شما آب عسل رو ناشتا دو هفته امتحان کنین

شما خودتون خوب شدین با رعایت اینا ؟ برمیگرده به دوران قبل یا تا اخر عمرم باید همش قرص بخورم😔چی بخور ...

من بعد غذا خم شم اسید میزنه بالا،  یا چیز سنگین بلند کنم بعد از غذا،  یا فوری بعد غذا نباید دراز کشید اسید میزنه بالا معدم درد میاد باید یک ساعتو نیم اینجوریا صبر کنیم، غذای تند،  ترش،  یا خیلی چرب اذیت میکنه بعدش زنیان بخورم اوکی میکنه،  ولی دلستر فککنم پرزهای معدرو میبره به معدم اصلا نمیسازه،  آب عسل رو حتما دو هفته امتحان کنید،  هفته اول بهتر میکنه هفته دوم خیلی بهتر،  بارهنگو عرق نعنام برای زخم معده عالیه ولی چون شلی دریچه باشه نعنا نمیسازه،  زنیان مصرف میکنم برا رفلاکس عالیه با اب عسل،  دیگه کنترله دیگه عادت میشه،  اکثرا زنیان استفاده میکنم 

من بعد غذا خم شم اسید میزنه بالا،  یا چیز سنگین بلند کنم بعد از غذا،  یا فوری بعد غذا نبای ...

عرق زنیان و اب عسل قاطی کنم بخورم منظورتونه

شما ام همش بادگلو دارین و غذا اینا مثل اسید میاد تو گلوتون

عرق زنیان و اب عسل قاطی کنم بخورم منظورتونه شما ام همش بادگلو دارین و غذا اینا مثل اسید میاد تو گلو ...

نه قاطی نکنین،  ناشتا صبح یه لیوان اب ولرم با یه قاشق عسل طبیعی قاطی کنین میل کنین،  تا دو ساعت چیزی نخورین،  تا دو هفته انجام بدین البته این برای زخم معده عالیه،  برای رفلاکس عرق زنیان،  بعد از غذا یک چهارم لیوان اب با دو قاشق عرق زنیان قاطی کنید بخورید، من بعد غذا خم شم اسید میاد بالا یا دراز بکشم اذیت میشم،  باید حداقل یک ساعت صبر کنم

2706