2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

محصولات ایرانی مثل لافارر ویتالیر سینره سی گل و ... همش آشغاله فوم زردچوبه نوتروژینا آبرسان نوتروژی ...

نیتروژنا هم به درد نمبخوره زیاد متریالش رو تحقیق کردن طولانی مدت اسیب میزنه به پوست من شوینده ش رو گرفتم افتضاح بود 

سینره و سی گل کامان شون اینا اره ولی لافارر کیفیتش قابل قبوله

نیتروژنا هم به درد نمبخوره زیاد متریالش رو تحقیق کردن طولانی مدت اسیب میزنه به پوست من شوینده ش رو گ ...

من دوساله استفاده میکنم و همه محصولاتشو تقریبا استفاده کردم و عالیه هیچ آسیبی ام نداشته این نظرات به قصد خراب کردن این برند و برندای خارجی هست چون اونی که بخاد رو پوستش سرمایه گذاری کنه میدونه جنس ایرانی آشغاله 

اوردینری کلینیک بالانس گارنیر سیمپل نوتروژینا همش عااالین

مگه اینکه بحث هزینه باشه که بازم یه هزاری هم محصول ایرانی ارزش نداره

من دوساله استفاده میکنم و همه محصولاتشو تقریبا استفاده کردم و عالیه هیچ آسیبی ام نداشته این نظرات به ...

عزیزم میدونم من صرفا نیتروژنا رو گفتم شوینده هیدو بوستش سد دفاعی پوست من رو خراب کرد و بشدت پوستم حساس شد 

عزیزم میدونم من صرفا نیتروژنا رو گفتم شوینده هیدو بوستش سد دفاعی پوست من رو خراب کرد و بشدت پوستم حس ...

شوینده هیدروبوست ملایمه و آبرسانه هرگز این اتفاق نمیوفته احتمالا در کنارش محصولی استفاده کردین که پوستتون رو هیدراته کرده و آسیب زده

اما شوینده ضدجوشش که حاوی سالسیلیک اسیده و نارنجیه اونو همچین گزارشی داشته چون به اشتباه برای مصرف روزانه استفاده شده در صورتی که اگه پوست چرب و جوشداری داشته باشی و دو تا سه دفعه تو هفته استفاده کنی و درکنارش شوینده ملایم داشته باشی عالی میشه پوست، این تجربه خودمه 

و پوست خشک رو هم که به استارتر گفتم تجربه خواهرمه

شوینده هیدروبوست ملایمه و آبرسانه هرگز این اتفاق نمیوفته احتمالا در کنارش محصولی استفاده کردین که پو ...

عزیزم متاسفانه فقط اسمش هیدروبوسته مگر نه بشدت قوی بود پاک کنندگیش و احساس کشش و خشکی پوست بعدش خیلی زیاده من متوجه مقاومت شما نمیشم این شوینده منتقدای زیادی داره :)

عزیزم متاسفانه فقط اسمش هیدروبوسته مگر نه بشدت قوی بود پاک کنندگیش و احساس کشش و خشکی پوست بعدش خیلی ...

شما پوستت خشکه گلم و همینطور کم آبم هست که اینجور شدین در کنارش باید آبرسان قوی میزدین

با توجه به مشکل پوستتون این شوینده تنها براتون کافی نبوده و یا مناسب پوستتون نبوده این دلیل بر این نیست که اون محصول بده 

2706