2752
2734

🔴🔴🔴حال روحیم واقعا افتضاح تو رو خدا با حرفاتون حالمو بدتر نکنید من مادر باردار درک کنید اگه حرفتون دلمو میشکنه تو رو خدا ننویسیدش و فقط برید  🔴🔴🔴

بخدا منم بچه دختر خیلی دوس داشتم ولی خودم از دختر بودنم خیری ندیدم  بخدا تا حالا به اندازه موها سرم آرزو مرگ کردم خیلی خیلی زندگی سختی داشتم  

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر بودن زیباترین غم دنیاست

من 20 هفتمه دوقلو حاملم از اول حاملگیمم هم تا الان همش حس میکردم بچه هام پسرن و همش منو همسرم اسم پسرونه انتخاب میکردیم و از اولم خیلی پسر دوست داشتیم من خودم 6 تا خواهر بودیم بخاطر دختر بودنم خیلی زجر کشیدم خیلی غمگین بودم و هستم به اندازه موها سرم تا حالا ارزو نبودن کردم کاش هیچوقت وجود نداشتم بخاطر دختر بودنم و مشکلاتمم توو سن کم ازدواج کردم و حالا دوقلو دوتا دختر حاملم سه روز که رفتم آنومالی وبهم گفت بچه هام دخترن اولش شوکه شدم همسرمم خوشحال شد و اصلا به روم نیاورد که پسر دوس داره ولی الان بدجور حالم گرفته اس فک نمیکردم اگه دختر باشن در این حد حالم گرفته بشه همش هم دعا میخونم و توبه میکنم که خدا قهرش نیاد بلکه حالم خوب شه ولی سه روزه که اشتهام کور شده همش دلم گريه میخواد خیلی خیلی غمگینم هیچکس رو هم ندارم که باهام درد دل کنه اصلا هم به رو همسرم نیاوردم ولی اون سر کار که میره من فقط میشینم و گریه میکنم هرچی باخودم حرف میزنم که دختر نعمته و ان شاء الله به بهترین شکل بزرگشون میکنم و واقعا هم دوسشون دارم ولی دليل اين حال بدمو نمیدونم از بس که امروز حالم گرفته بود نشستم گريه کردم خودم خودمو دعوا کردم که ای بابا این جنینا توو شکمم گناه دارن من انقد حالم بده و افسردم گناه جنینام چیه که همچین مادری دارن خیلی حالم بده اصلا هم دست خودم نیست فقط و فقط به این فکر میکنم که ای کاش دکتره غلط تشخيص داده باشه و دفعه بعد که سونو رفتم بچه هام پسر باشن اخه من همش خواب طلا میدیدم و یه چیزی ته دلم مث روز روشن بود که بچه هام پسرن از مجردی هم همش دعا میکردم که خدایا خودم داداش بزرگتری نداشتم حداقل ان شاء الله بچه اولم پسر بشه خیلی خیلی دعا میکردم ولی نشد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داداش بزرگ برا  خواهراش خیلی نعمت خوبیه کاش دخترا منم داداش بزرگ تر از خودشون میداشتند 😞😞😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حق داری به خاطر مشکلات خودت اینو میگی اما در عوض خودت و همسرت بهترین پدر و مادر باشید تا توی این جامعه ای که هنوز این مشکلات هست دخترای شما خوشبخت باشن 

قدم شون پر خیر و برکت🫂🤍

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱

اتفاقا چون دو تا بارداری داشتم اصلااااااا درک نمیکنم به اون بچه یا بچه های تو شکمت از اینطور احساس ها داشته باشی

چه ربطی به خیر دیدن یا ندیدن تو داره جنسیت این طفلک ها

خوب شما سعی کن بچه خوب تربیت کنی

هم زن و مرد بدبخت تو دنبا هست هم زن و مرد خوشبخت 

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706