2752
2734

لطفا منو راهنمایی کنید که به ترتیب اولویت اگه قرار باشه بگید کدوم یکی از اینها خوب هستین از نظر امکانات ، محله های خوب برای زندگی ، و کلا گزینه مناسبی برای سکونت هستن ممنون میشم 

اسلامشهر 

شهر ری ناحیه ۱ 

شعر ری ناحیه ۲ 

شهر قدس 

پردیس 

چهاردانگه 

ملارد 

شهریار 

بوی نم بارون 😍🌧️☔

من بگیرم پردیس میگیرم 

البته محل کار و رفت و آمد خیلی مهمه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

من اسلامشهرم 

نسبت به بقیه بهتره بنظرم البته شهرری زندگی نکردم نظری ندارم فقط افغان زیاد داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بگیرم پردیس میگیرم  البته محل کار و رفت و آمد خیلی مهمه

عزیزم اینها گزینه های هست که می‌خوام برا کارم انتقالی بگیرم 

و هرجا انتقالی بگیرم خونه رو هم همونجا میگیریم 

بوی نم بارون 😍🌧️☔

من پرندم برعکس تفکر عامه اینجا امنیت داره و شهر تمیزیه

فقط یکم امکانات رفاهیش سطحش پایینه اونم چون خیلی جدیده

ولی اسلامشهر ملارد و چهارردانگه رو پیشنهاد نمیکنم طبق تجربه اطرافیان

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
عزیزم اینها گزینه های هست که می‌خوام برا کارم انتقالی بگیرم  و هرجا انتقالی بگیرم خونه رو هم ه ...

پردیس چون منطقه خوش آب و هوا هست و توی ساخت و ساز هست فکر میکنم در آینده پیشرفت خیلی خوبی داشته باشه

به شمال هم نزدیکه 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
من پرندم برعکس تفکر عامه اینجا امنیت داره و شهر تمیزیه فقط یکم امکانات رفاهیش سطحش پایینه اونم چون ...

عزیزم میشه لطفا بگید چرا اونا رو توصیه نمیکنید ؟

منظورم اینه از چه نظر بد بودن ؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

تهران خیلی فرق داره با شهرای دیگه اول ک ببین محل کارتون کجاست وهدفتون از تهران اومدن چیه

بعد اینکه تو هر کدوم اینا که گفتی محله های خوب و گرون هست و همینطور محله های ضعیف

و آب و هوای هرکدوم متفاوت از دیگری مثلا مردیس و شهریار هوای بهتری دارن

چهاردونگه الوده

و....

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
الان ی نفر گفت افغانی زیاد دارهد

والا همه جا افغانی پراکنده شده

به این حرفا اعتنا نکن

بین اینها ازنظر دسترسی به همه نقاط تهران و امکانات موجودش شهر ری آکی هست

به حکمتش دل بسپار😊
2706