2733
2734

بچع ها شیمی رو گند زدم فک کردم کامل میگیرم ولی پاسخنامه رو دیدم ۱۸ میشم

عربی اگ اتفافی نیفتع باید ۲۰ بشم

ب نظرتون شیمی باید ترمیم بخورع؟؟  لطقا راهنمایی کنیپ تجریع ندارم از امتحان نهایی

در سکوتم صداییست**دلی باید که دریابد

وای وای الان مشکلت چیه تو که بالا شدی

یهود ستیز، ضد کمونیست، ناسیونالیست. به اتهام نژاد پرستی افتخار کنید، وقتی برای آزادی‌ِ تان مبارزه می‌ کنید ، شما را بیگانه‌ ستیز می‌ نامند . وقتی برای کشورتان مبارزه می‌ کنید ، شما را نژاد پرست می‌ خوانند . عمر این کلمات منزجر کننده به پایان رسیده است.

۱۸ خوبه ک 

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عربی حدود ۱۵ میشم فنون بالای ده رو میگیرم به امید خدا 

تو الان چرا ناراحتی

یهود ستیز، ضد کمونیست، ناسیونالیست. به اتهام نژاد پرستی افتخار کنید، وقتی برای آزادی‌ِ تان مبارزه می‌ کنید ، شما را بیگانه‌ ستیز می‌ نامند . وقتی برای کشورتان مبارزه می‌ کنید ، شما را نژاد پرست می‌ خوانند . عمر این کلمات منزجر کننده به پایان رسیده است.
خوبه؟؟  جدی میگی؟   چون قراره امتختن تاریخ رو خراب کنم نمیخاسنم زیر ۱۸ باشه

مگه نمیگی شیمی دادی؟ تاریخ چیه دیگه

رشتت چیه

ن خوبه بابا

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

اصلا اشکال نداره خیلی خوب امتحان دادیه

میگم میشه درباره سخت و اسونی و اینکه چطوری سوال اورده بودن و بیشتر مفاهیم بود یا حل کردنی توضیح بدی؟ 

اصلا اشکال نداره خیلی خوب امتحان دادیه میگم میشه درباره سخت و اسونی و اینکه چطوری سوال اورده بود ...

ببین استوکیو متری سخت اورده بودن

متن رو اصلا نپیچوندن بیشتر رو مسئلع و مفاهیم کار کرده بودن و دوتا سوالاتش اصلا از کتاب نبود

دوزادهمی؟؟؟ 

در سکوتم صداییست**دلی باید که دریابد
2706