2733
2734

توروخدا به حرف هیچکس توجه نکنین که میگن باهم بزرگ میشن فقط خودتون رنده میشین و از شوهرتون یک دنیا فاصله میگیرین توروخدا تا بچه اول از آب و گل در نیومده دومی رو اضافه نکنین که همتون با هم زجر بکشین و کوچکترین چیزها و آسایش ها و خوشی ها براتون رویا بشه

عزیزم همه که مثل شما نیستن، شما متاسفانه آرامش روحی نداری برای همین خیلی اذیت میشی 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امروز با بدبختی دومی رو که دارم از شیر میگیرم خوابوندم برم حمام بچه اولم از عمد رفت بیدارش کرد اونم گریه که شیر بده منم دوباره یه عالمه سرگرمش کردم شیر رو فراموش کنه نتونستم حموم کنم سردرد گرفتم نتونستم ظرفای ناهار رو بشورم و تا الان شام آماده نکردم و نمیکنم.

آره خیلی سخته . منم بچه هام ۴ سال تفاوت دارن بازم سختمه کمتر از اون سختترم بود . اگه تجربه الانمو داشتم میزاشتم اولی ۷ ۸ سالش بشه بعد دومی رو بیارم . البته تنهاخوبیش اینه که دوران راحتیه مادر زودتر می رسه و بچه ها مستقل میشن . ولی تا اون موقع واقعا سخت میگذره

امروز با بدبختی دومی رو که دارم از شیر میگیرم خوابوندم برم حمام بچه اولم از عمد رفت بیدارش کرد اونم ...

بچه کوچیک داری سخت نگیر شام تخم مرغ بخورین الان هم استراحت کن ساعت 8برو حمام خونه هم ب درک

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
بچه کوچیک داری سخت نگیر شام تخم مرغ بخورین الان هم استراحت کن ساعت 8برو حمام خونه هم ب درک

شوهرم ۵ از سر کار میاد کل بار بچه ها رو دوش خودم افتاده مادرم و مادرشوهرم هیچوقت کمک نکردن و توقعی هم ندارم

۴ سال و۸ ماه و۲۳ ماه

سن شون خوبه عزیزم غصه نخور کمکم سختی ها داره کمتر میشه از شیر میگیری. میشه قد و وزن کوچیکه رو بگی؟ 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
2706