2733
2734

میخوام مو کوتاه کنم پنجاه سانت بفروشم چقدر میدن؟

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هزیزم اگه نیاز نداری نفروش من همین دو روز پیش فروختم قرار بود ۵۰سانت کات کنه برداشت زنیکه عفرینه ۷۰سانت کات کرد موهامو پسرانه زد از حرصم نصفه اومدم بیرون اونم قرار بود ۱۵میلیون بده برداشت ۵میلیون داد الکی ایراد که مو هات رنگ داره در حالی که اصلا رنگ نذاشتم از بچه گی حداقل ام میفروشی ۱۵میلیون به بالا بفروش و نذار از ۵۰سانت اضافه بزنه 

بزار دیوار موهاتو مواظب هم باش اینا یه اکیپن هماهنگ کردن همشون میگن که موها این قدر ارزش نداره قیمت گذاشتی ولی ازت ۵بخرن ۳۵حداقل به بیرون میفروشن 

هزیزم اگه نیاز نداری نفروش من همین دو روز پیش فروختم قرار بود ۵۰سانت کات کنه برداشت زنیکه عفرینه ۷۰س ...

وایی ترسیدم😂😂

میگم شما جایی رو میشناسی‌ ک خوب بخرن؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی یه خانمه بود فقط پیام میداد هعی میخوای شمارشو بفرستم با خودش حرف بزن ببین چقدر قیمت میده

اره بفرست گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706