2752
2734

خودش باحجاب و اهل روضه و جلسه و اینا بود مارو هم هر مناسبتی حتما میبرد حتی اگر مریض بودیم یا امتحان داشتیم اگه موهامون پیدا بود کتک میزد اگه تو ماه های حرام آهنگ گوش میکردیم فحش میداد هرگز تولد نمیگرفت میگفت قرتی بازیه... تو زندگی هر لحظه در حال ترس بودیم تا ازدواج کردیم من از بس از همچی زده شده بودم چادرم رو گوشه گذاشتم و نماز نمیخوندم کم کم با حرفای همسرم و محبت های اون بعد چندسال دوباره به حجاب و نماز برگشتم.تا اینکه مدتی قبل مادرم مهمونم بود و گفت همجا با افتخار میگم که چه دخترایی تربیت کردم و با چه سختی تلاش کردم که شما عفیف و متدین بار بیاین خواستم چیزی بش بگم همسرم مانع شد گفت ولش کن ارزش نداره.

یادمه یه شب احیا مریض بودم گوشامو پیچید و به زور برد در حالیکه۱۳ سالم بود.چجوری با اینهمه ادعای دین اینقد بی رحم بود نمیدونم چرا جالب اینه از جنس دختر هم بیزار بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره روشش درست نبوده . بچه هارو از همه چی زده میکنن . 

میخواستم بش بگم اگر الان من این شدم بخاطر راه و روش درستی هست که همسرم نشونم داد و عقل و خرد خودم اما شوهرم نذاشت بگم

اونوقت چرا 🤔

هم هواشو داره

هم به روی مادرش نیاورد  بعصی دامادا اینقدر گوشه کنایه میزنن که نگو

این تازه نذاشته زنش به مادر زنش بی احترامی کنه یا بد حرف بزنه

معلومه آدمه خوبیه

از طرفی اینقدر با محبت خانمش رو راصی کرده که حتی مادر دختر نتونسته اونجور محبت کنه و دخترش رو به سمت دین بیاره

ببین چقدر مهربون بوده که زنش از دین بیزار بوده ولی با اخلاق شوهرش دوباره دیندار شده

معلومه آدم خوبیه باید دورش چرخید

2706