2733
2734
عنوان

هفتاد تا شال رو چجوری بشورم؟!

399 بازدید | 30 پست

با دست می خوام بشورم

کلا چون بدنم حس می کنم خارش می گیره و سرخ میشه می خوام از این به بعد لباس هام‌رو با دست بشورم

بگید چه مارک شوینده ای خوبه بگیرم؟!

نرم کننده چی بگیرم که نچسبه شالم بهم؟!

لطفا برای پرستاری قبول شدنم یه صلوات بفرستید👩‍⚕️🤍حامی حقوق حیوانات🌞🍃برای سگ های بی گناهه ممنوعه....🫂عاشقانه و گاهی هم متعصبانه حیوانات رو دوست دارم،حتی آخرین بار که یک مگس یا مورچه کشتم رو یادم نمیاد🌱☘️بخاطر این همه عشق و علاقه خیلی از آدم ها رو تو زندگیم کنار گذاشتم😁بله شاید من افراطی هستم🙏🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۷۰تاشال نشسته داری😐😐😐

شسته هستن

می خوام بازم بشورم وسواس گرفتتم

لطفا برای پرستاری قبول شدنم یه صلوات بفرستید👩‍⚕️🤍حامی حقوق حیوانات🌞🍃برای سگ های بی گناهه ممنوعه....🫂عاشقانه و گاهی هم متعصبانه حیوانات رو دوست دارم،حتی آخرین بار که یک مگس یا مورچه کشتم رو یادم نمیاد🌱☘️بخاطر این همه عشق و علاقه خیلی از آدم ها رو تو زندگیم کنار گذاشتم😁بله شاید من افراطی هستم🙏🌱

من ۷تا شال ندارم🤣

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

من کلا شال و بعضی مانتو های حساسم رو با مینی واش میشورم یا توی وان خیس می کنم و ابکشی میکنم از مایع لباسشویی بچه مارک اکتیو رنگ صورتی استفاده میکنم هم ضد حساسیته و هم خوشبو 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

فکر نکنم مشکل از شال هات باشه شاید شپش داری!😶شاید قارچ گرفتی 

لباسشویی قشنگ میشوره بعدش اتو بکش بازم ضدعفونی میشه

با دست نشور دستات خراب میشه

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
هفتادتا شال داری؟ همه باهم کثیف شدن؟

آره بابا کیسه کیسهههه 

چقدر هاشم دادم رفته

استفاده نمی کنم فقط می خوام تمیز بشورم اتو بکشم تا کنم

2706