2733
2734
عنوان

تاحالا استخر نرفتم میشه بیاین

148 بازدید | 20 پست

منتا بحال نرفتم ، یه مجموعه تفریحی و اب درمانی باز شده اینجا مخصوص بانوان ، بنظرتون تمیزه برم ؟ 

بقیه استخرها مشترک بانوان و اقایان ب طور مجزا استفاده میکنن امااین فقط بانوانه 

بر ما گذشت آنچه نباید میگذشت

من هر ماه پارک آبی میرم

خیلی لذتبخشه و پر از انرژی مثبت

البته من حساس نیستم و ضدعفونی میشه کامل آبها روزی دوبار قبل سانس ها..

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قبلا میرفتم میدونستم چه روزایی آب رو عوض میکنن همون روز میرفتم ولی با دیدن کسایی که مشکلات پوستی داشتن و مثل نفهما میومدن استخر دیگه نرفتم بماند که بعضی دیگه تو آب دسشویی هم میکنن 

نری بهتره

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
من هر ماه پارک آبی میرم خیلی لذتبخشه و پر از انرژی مثبت البته من حساس نیستم و ضدعفونی میشه کامل آب ...

منم پارک الی میرم زیاد 

امااین استخر تاحالا نرفتم 

زن عموم ب خاطر مشکل کمرش دکتر تجویز استخر کرده میگه بیا باهم بریم روم نمیشه و ... موندم 

ببین استخر هر چقدرم که بگن تمیزه ولی نیست  اگه میخوای بری سیستم ایمنی بدنتو ببر بالا  من ...

من ایمنیم ب شدددت ضعیفه 

اما پارک ابی میرم چیزیم نمیشه 

نکیدونم استخرم مثل اونجا تمیزه یانه 

من که خییلی دوس دارم . حالا یه بار برو، شاید خوشت اومد دوباره رفتی 

خیلی دوسدارم 

ماهی بار میرم پارک ابی 

استخر اما نرفتم میترسم کثیف باشه عفونت بگیرم و ...

زن عموم کمرش دیسک داره دکتر گفته بره استخر میگه بیا باهم بریم موندم

منم پارک الی میرم زیاد  امااین استخر تاحالا نرفتم  زن عموم ب خاطر مشکل کمرش دکتر تجویز ا ...

یبار تجربه کن گلم

نهایتا خوشت نیومد بیشتر بیرون آب بمون و تو نرو

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706