2752
2734

ی نفرشون زنگ زد سر اینکه بابامو فرستادم پرونده رو تحویل بده چون جا گذاشته بودم خونه صبح که کلاس داشتم برگشته میگه با بی ادبی و تندی تمام پدرت اومده اعصاب مارو خراب کرده نمی‌دونم باید چهارصد برای نمی‌دونم چی چی کارتکس و فلان بهمان بدید بابای من بهش گفته بودم پول ازمونو بگیرن تهش دیگ بیست تومنه برای آیین نامه بعد برگشته به من میگه زنه خودت به سن قانونی رسیدی خودت باید بیای کاراتو انجام بدی دست و پا داری !!! گفتم حتما من کار داشتم دادم یکی دیگه بیاره این چه طرز رفتاره برگشته میگه این که کار من نیست کار توهه!!! اصلا دوست داشتم بگم بابام بیاد بده پروندمو بهت چیکار داری به تو چه خو :/ بعد برداشت سریع گوشیو رو من قطع کرد منم زنگ زدم گفتم شما با چه اجازه ای اینجوری با من حرف میزنی و گوشی رو قطع میکنی خلاصه بحثم شد باهاش فردا می‌خوام برم پول بدم برای همون چرت پرتایی ک گفتش برم به نظرتون بحث کنم باهاش ؟ واقعا تو کتم نمیره اینقدر بی ادبانه و طلب کارانه باهام حرف بزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید