2752
2734

یه دختر ۱۳ ساله دانشاموزم بود مادر پدر ش جدا شده بودن  مادر دوست   پسر داشت  و با دوست پسرش  زندگی میکرد(از یه سریا هم شنیدم تن فروشی میکرد ) این دختر افسردگی شدید داشت با خودش تیغ و چاقو میاورد حتی به دوستاش گفته بود خودمو  میخوام بکشم چون مادرم گفته باید شوهرت بدیم و دیگه وبال گردن من نباشی از دی ماه دیگه مدرسه نیومد هرچی تماس گرفتیم هیچکس جواب نمیداد خلاصه از این ماجرا گذشت هفته پیش یکی از دانش اموزانم میگفت که همون دختر باهاش تماس گرفته و گفته من رو به یه پسر ۳۳ ساله دادن و اومدم توی روستای شهرستانی زندگی میکنم مادرمم با دوست پسرشه همچنان . خیلی دلم گزفت برای مظلومیت این بچه و اینکه کاری از دست من برنیومد فقط امیدوارم خوشبخت شه 😥😥

ری.دم به قانونی که جلوی این ازدواجای زیر ۱۸ رو نمیگیره 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عادت میکنه ولی روحش زخمه طفلی کاش. وحیه میشد داد بهش تا ایندشو بسازه خودمم چشیدم یجور دیگشو

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

منم زیاد دیدم 

از همکلاسیام ک ازدواج میکنن

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
یکی با نوک دماغش لایکم‌کنه

باور میکنی با نوک دماغ لایکت کردم؟

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
2706