2752
2734
عنوان

بچه اولتون دختر بود یا پسر ؟

122 بازدید | 17 پست

من خودم بچه اولم دختر بود زایمان طبیعی و نسبتاً خوبی داشتم،اما برا پسرم سزارین شدم که مقایسه کنم درد زایمان پسر و دختر رو،اما اطرافیان م هر کس بچه اولش پسر بوده خیلی از میناله از زایمان ش،چندین نفر هم که انقدر اذیت شدن و بخیه خوردن و زایمان سختی داشتن که میگن کاش سزارین شده بودیم ،نظر شما چیه؟

این دست تهی لبریز دعاست... الحمدالله کما هو اهله

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والله من جفتش درد وحشتناک یاد آوریش زجرم میده واقعااااا بخصوص دومی واقعا بد بود بچم مدفوع کرد سزارین نشدم

دنیا اومدنی خفه شد ۳روز بستری شد اولی دختر دومی پسر

همه چیز رو برای خودت مهم نکن از بعضی چیزا فقد باید رد شد....!

دختر بود الان ۴سالشه.زایمانم طبیعی بود ۱۴ساعت درد وحشتناک کشیدم تا دهانه رحمم فول شد...خیلی سخت بود زایمانم.خونریزی شدید کردم تا یک ماه صورتم زرد رنگ بود

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒

پسر بود و سزارین شدم خیل دردناک بودو اذییت شدم نسبت ب زایمان دومم که دختر بود و باز سزارین شدم .سر دخترم بهتر بود حالم باز سر پسر دومم اذییت شدم نه بشدت اولی

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

اولی دوقلو دختر و پسر سزارین شدم 

جفت بچه هامم مردن😪

دومی پسرمه از درد سزارین گاییده شدم مردم مردم😭😭😭

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

ربطى نداره به جنسيت كلا زايمان دوم سختتر از اوليه مخصوصا توى سزارين بالاخره سن بالاتر رفته بدن تحليل رفته وشكم براى بار دوم بريده ميشه 

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
والله من جفتش درد وحشتناک یاد آوریش زجرم میده واقعااااا بخصوص دومی واقعا بد بود بچم مدفوع کرد سزارین ...

منم پسرم مدفوع کرده بود سزارین شدم

این دست تهی لبریز دعاست... الحمدالله کما هو اهله
2706