2733
2734

سلام دوستان میخام برای خواهرم جهیزیه بخرم بصورت اقساطی ..برای خرید جهیزیه جایی رو میشناسین که طرف قرارداد با مستمری بگیر ان و بازنشتگان تامین اجتماعی باشه و بصورت شرایطی با بهره کم بخریم.

سرای ایرانی و شهر لوازم خانگی چجوری اند کسی میدونه 

طلا سراغ دارم فقط،شهرفرش برین 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو بیمه بهت معرفی میکنن جاهایی که قرار داد دارن 

ولی سودش 22درصده 

مامانمم خواست اینکارو کنه خودم قبول نکردم هم سودش زیاده هم جنسایی که خودت بخوای ندارن بیشتر ایرانی هستن 

معمولا این شرکتها با بانک رفاه یا مهر ایران. قرارداد دارند که وام میدهند و دردسر کمتری دارند برای دریافت وام

تا اینجای کار که خوبه مشکل اینجاست که این شرکتها بابت فروش اقساطی روی جنس هایشان میکشند. مثلاً من دو سال پیش میخواستم ظرفشویی پاکشوما بخرم نمایندگی می‌گفت قیمت نقدیش ۱۹ تومنه و اگر بخوای معرفی نامه به بانک‌بدیم قیمت ۲۳ تومنه.که با سود بانکی میشد حدود ۲۶ ملیون تومان

جالبه که رفتم و از بازار همان ظرفشویی با همان گارانتی را ۱۷ تومان خریدم

فروشگاه رفاه چند سال پیش قرار داد داشت الان رو نمیدونم البته باید برید فروشگاه رفاه های بزرگ اخه بعضی فروشگاه رفاه ها فقط خوراکی دارم بعضیا همه چی دارن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا