2733
2734

روش پیشگیری از بارداری کدوم مطمئن تر و کم ضرر تر هست؟ خودتون همیشه از چه روشی استفاده می کنید و اتفاقی نیوفتاده 

میگن ک ا ن د.... از همه روش ها بهتره درسته؟

به هیچ کدوم اعتماد ندارم 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره کاندوم خوبه ،دستگاه هم خوبه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بله ک ا ن د م بهتر از بقیه هست. 

اگه هر دو مشکلی باهاش نداشته باشین.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ

واسه محکم کاری میگن دوتا روش با هم استفاده بشه. مثلا کاندوم و قرص یا کاندوم و روش طبیعی که دومی بی خطره . یکیش به تنهایی احتمال خطا داره

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

کان.دوم خوبه،ولی من دیدم تو سایت میگن همسرم نمیتونه با کان.دوم ارضا بشه یا مخالفت میکنه

حالا هرجور خودتون راحتترید باش،ولی بهترینش همینه

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
2706