2733
2734
عنوان

زنداداش عقده ای

200 بازدید | 14 پست

الکی سر جنگ با زنداداش بزرگم داره یه بار گفت بهم سلام نکرده از اونموقع حین سلام و خداحافظی زیر نظرشون گرفتم خداشاهده هربار جفتشون به هم سلام خداحافظی کردن و آخرین باری که دقت کردم همین دیشب بود که زنداداش بزرگم زودتر رفت و بلند از زنداداش کوچیکم خداحافظی کرد الان داداشم زنگ زده که چرا فلانی(زنداداش بزرگم)با زنم خداحافظی نکرده منم گفتم خودم دیدم خدافظی کرد گفت که زن من دروغ نمیگه.نمیدونم مشکلش چیه😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توخودتو بکش کنار این وسط فقط تو پرپرمیشی ازماگفتن بود

من اصلا کاری ندارم بهشون فقط دلم بحال داداشام میسوز۶ که سر یه چیز چرت و پرت که زیر سر زنداداش کوچیکمه بینشون خراب شده🗿😂

کمبود داره ..داداشت از زنشم بدتره حالا اون یچی گفته با یدونه بوس وبغل خاتمه بده چرا زنگ میزنی جنجال ...

مامانم همش سعی میکنه با هم دعوتشون کنه که بینشون خوب شه یه مدت هم زنداداش کوچیکم اروم گرفت ولی دوباره شروع کرد😂

من اصلا کاری ندارم بهشون فقط دلم بحال داداشام میسوز۶ که سر یه چیز چرت و پرت که زیر سر زنداداش کوچیکم ...

تودلت به حال خودت بسوزه ننه داداشت جبهه اشو مشخص کرده وپرچم زنداداشتوبه احتزاز داورده فقط تامیتونی ازین جریانات دوری کن ضررنمیبینی

2706