2733
2734
عنوان

دوستان توروخدا همفکری کنین باهام

487 بازدید | 64 پست

سلام دوستای خوبم من قبلا چندتاتاپیک درمورد مسائل زندگیم زدمو کمک خواستم ازبچه ها اما الان یه همفکری اورژانسی نیاز دارم شوهرمن تابلو داره بهم دروغ میگه که با یه باغمون که قبلا کاربراشون انجام داده میرم چالوس یا اندیمشک گل بیارم واسه باغشون ...حالاباتوجه به تجربیات قبل که یباردیگم گفت میرم مرقدامام باهمکارام اما فهمیدم باداداششو رفیقاش رفته تفریح(داداشش نرمال نیست ازلحاظ اخلاقی)ولی بروش نیاوردم بگین چجوری بفهمم راست میگه یانه فکری بذهنتون میرسه؟؟؟بهش گفتم منم ببرگفت نمیشه بااین اقامیخوام برم.میترسم بگم با باغبون عکس بگیر بایکی عکس بگیره بگه اینه ازکجابفهمم من؟؟درضمن شماره باغبونم ازگوشیش برداشتم امانمیدونم چیش کنم

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄

میدونی اشتباهت چیه خیلی جبهه گرفتی در مقابل بیرون رفتنش مگه چی میشه با داداشش یا دوستش بره تفریح تو باید میزاشتی میرفت اما اعتدال و رعایت میکرد اونجوری بهت دروغ نمیگفت کجاست بعدش خودت کم کم میکشیدی سمت خودت نمیزاشتی بره بیرون بهش لوس میکردی میگفتی امروزو برمن باش بیا با6م بریم اونجوری نه اون دروغ میگفت نه زیاد میرفت .بهش اعتماد کن 

ایشاله به همه ارزوهام برسم .بگو ایشاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان قصد دارن کجا برن ؟

هنوز نگفته دقیق امامیگه چالوس یا اندیمشک عزیزم

2728

باهاش رفیق باش بذار بگه کی و کجا و با کی میره گیر نده بهش انقد دوست داری دروغ بشنوی؟ دقیقا این حرف رو زمانی که به شوهرم گیر میدادم واسه رفیق بازیش بهم زد منم رفیق شدم باهاش الان هر جا میره میدونم خیالمم راحته 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
میدونی اشتباهت چیه خیلی جبهه گرفتی در مقابل بیرون رفتنش مگه چی میشه با داداشش یا دوستش بره تفریح تو ...

نه باورکن ازاین اخلاقا ندارم همه جاتنهایی رفته ازکیش گرفته تاکوه باادمای مطمئن هیچ مخالفتیم نکردم اما دلیل ترسش ازنگفتن اینه که باادمای نرمالی نمیره داداشش خیلی مشکل داره طوری که ۲تازن گرفت فرارکردن طلاق گرفتن بااونو دوستاش میره جرات نمیکنه بگه چون خودش میدونه ادمای درستی نیستن

قبلش هر جا میگف میره بهش شک میکردم که داره دروغ میگه دقیقا مث شما ولی الان دیگه از جا و مکانش خبر دارم و با دوستاش آشنا ام 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
2738
هنوز نگفته دقیق امامیگه چالوس یا اندیمشک عزیزم

اوکی....دو نقطه ای که اگه برن مشخصه از عکسای ارسالیشون که چالوسن یا جنوب ...چالوس که دریا داره منظرش با جنوب فرق داره ...اگر شوهرش میره حتما از ش بخواد عکس از خودشون بفرسته 

باهاش رفیق باش بذار بگه کی و کجا و با کی میره گیر نده بهش انقد دوست داری دروغ بشنوی؟ دقیقا این حرف ر ...

اخه عزیزم باادمایی میره که اهل دودو دختربازین مشکل من اینه وگرنه بقول خودش بخواد کاری کنه میکنه هیچوقت بحرف من اصلا گوش نمیده

امروز شوهرم با دوتا از دوستاش رفت کوه میدونمم سیگار هم برده با خودش چون سالی یبار میرن کوه 

اخه عزیزم باادمایی میره که اهل دودو دختربازین مشکل من اینه وگرنه بقول خودش بخواد کاری کنه میکنه هیچو ...

نمیتونه با برادرش قطع رابطه باشه که تو رفیق شو حساسش نکن اگه کم نشد 

من خودم خوشم نمیاد شوهرم راه دور بده بدون من

آره منم دوست ندارم کوه رو چون نفسم بالا نمیاد با دوستاش میره توانایی کوه رو ندارم 

اوکی....دو نقطه ای که اگه برن مشخصه از عکسای ارسالیشون که چالوسن یا جنوب ...چالوس که دریا داره منظرش ...

ارزو جان حالا من میگم ممکنه بره چالوس یا اندیمشک اما شک ندارم با باغبون نمیره میخوام بفهمم باکی همسفر شده بسرم زده زنگ بزنم باغبونه به هوایی مثلا کاره کاشت امامعرفی نکنم ولی چجوری زیرزبونشوبکشم کجاست باغبونه ؟نمیخوام الان حرفی بهش بزنم تامطمئن نشدم

2706