2733
2734
عنوان

خانم های متاهل تا حالا از اقوام درجه یک باهاتون زندگی کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 42 پست
چرا هیچکس اون خانم رو بعد نزدیک یکسال درد نمی‌کنه، همه ازش انتظار دارن جوری برخورد کنه که طرف یه وقت ...

مقصر خود خانم اس....فقط خودش...

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه اگه چیزی بگه همه از چشمش میبینن

خب ببینند...پطمیینا همه میدونن حق با خانم هست ولی در ژانر اینجوری میگن ک دهنشو ببندن....دیگه شتر سواری ک دولا دولا نمیشه....هم میخوای راحت باشی خم ب بقیه سواری بدی؟

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونم درخواست بدم کامل توضیح بدم واقعا نیاز به همدلی دارم

منو کنج کاو کردی رفتی خصوصی🥺

ولی من شرایط شمارو داشتم یه چند روزه راحت شدم ،منم باید جلو بقیه جوری وانمود میکردم که خوشحالم که همیشه خونمه ولی تودلم همیشه فحشش میدادم

اره یک ماه خانوادم یعنی پدر مادرم با ما زندگی کردن.خونشون داشتن بازسازی میکردن.خوب بود راحت بودیم مخصوصا من‌چون شاغل بودم مامانم طفلک همه کارای خونه‌ رو‌میکرد

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

قبلاً داییام بودن 

فضولی تو کارا 

بعد ازدواج اوایل ازدواج تا چند مادر شوهر پدرشوهرم 

تا کسی براش پیش نیاد درک نمیکنه 

یا مه تاپیک زدم یکی می‌گفت انگار کن مامانته باهاش خوب باش خوش بگذرون و نصیحت الکی 

منم گفتم شما ک اینقدر خوبی و دوست داری دعا میکنم همین اتفاق برات بیوفته حرفشو پس گرفت 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
آخه طرف خونه خریده قراره جا به جا بشه بره خونه دو خواب  همه انتظار دارن یک خوابش بدن دست اون ...

اصلا قبول نکن مگه زن و مرد نامحرم میتونن ت یه خونه بمونن بی خود انتظار دارن بره پانسیون  فردا روزی تو پربودی هزار جور مسااله داری میخوای با همسرت راحت باشی چه معنی داره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

همین طور که می‌بینید 

خانمای متاهل نمیتونن بذارن کسی بیاد خوشون 

اما میگن اگه هرروز بریم خونه پدرمون 

مجردایی که داخل اون خوننن حق حرف زدن ندارن 😐

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
2706