2733
2734
عنوان

خانم ها عقدمه ولی نمیدونم

444 بازدید | 24 پست

سلام نزدیک عقدمه

۱ -موقع ورود من و همسرم میشه بگین چجوری ب همه سلام بدم توروخدا

۲- اومدن همه آخر سر تبریک گفتن چی بگم بهشون 

خواهشا بگین نمیدونم

تبریک که میگن میگی ممنونم/زنده باشین/سلامت باشین/انشالله عروسی بچه هاتون/مچکرم/برای شما هم همینطور...

همینا و تمرین کن با خودت😂

سلام هم بستگی به موقعیت داره...بهش فکر نکن ببین همونجا چی پیش میاد

«خدایا آرام کن دلهای ما را»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معمولا هنگام وارد شدن عروس و داماد  ی آهنگ میزارن و دو طرف میایستن و گل میریزن و کل میکشن و شما وارد میشید و سلام میدید به صورت کلی و تا جایگاه عقد میرید و مینشینید و عقد میککنن و همه میان بهتون تبریک میگن

با لبخند سلام بده و خوش اومدید بگو

در جواب تبریکا ممنون اگه مجرد بود انشالله نوبت شما اگه جوان دم بخت داشت انشالله واسه بچه شما و یا تازه عروس بود محبت داری عزیزم

اخم نکنی اصلا 

الهم صل علی محمد وآل محمد
تبریک که میگن میگی ممنونم/زنده باشین/سلامت باشین/انشالله عروسی بچه هاتون/مچکرم/برای شما هم همینطور.. ...

من یبار خالم بم گفت خدافظ 

بش گفتم خیلی ممنون 😂

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
با لبخند سلام بده و خوش اومدید بگو در جواب تبریکا ممنون اگه مجرد بود انشالله نوبت شما اگه جوان دم ب ...

حالا شاید  نخواد نوبتش شه یا ناراحت شه مثل من 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
2706