2733
2734

یکیو میخواستم ولی نشد.‌

هم قد و قیافش و هم تیپ و استایل و اخلاق و شخصیت و صدا و موقعیتش( نه اینکه اینایی که گفتم در بالاترین حد باشه‌ها، نه تماما متوسط بود؛ اما به چشم من دوست داشتنی‌ترین بود همش) همهههههه و همه به نظرم دوست داشتنی ترینا بود که میتونست برای من باشه.

اما حالا به نظرم همه مردا و پسرا جز اون بیخودن.

همه یه عیبی دارن.

همههههههه چرت و پرتن.

من خودشو میخوام😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو اولین زن در جهان نیستی که این اتفاق براش میفته...و این حس و تجربه می‌کنه

منطقی باش...قلبت و بذار کنار...فرصت اشنایی با بقیه و به خودت بده...

بالاخره در این شهری که زندگی میکنی یکی دو تا مذکر پیدا میشه که با معیارات بخونه

«خدایا آرام کن دلهای ما را»
تو اولین زن در جهان نیستی که این اتفاق براش میفته...و این حس و تجربه می‌کنه منطقی باش...قلبت و بذار ...

اصن ناخودآگاه حتی گذری یکیو میبینم یا همه و همه رو باهاش مقایسه میکنم و همه هم کم میارن.

اصن ناخودآگاه حتی گذری یکیو میبینم یا همه و همه رو باهاش مقایسه میکنم و همه هم کم میارن.

متاسفانه این تفکر مزخرف و همه ما زن ها داریم وقتی اولین تجربه های شکست عشقی و تجربه میکنیم اما یکم چشمات و باز کنی میفهمی خیلی هم چیز خاصی نبوده قبلی...بیشتر واسه اینه که ازش یه بت ساختی...بشکون این بت و

«خدایا آرام کن دلهای ما را»

من به عشق شوهرم نسبت به خودم شک دارم با اینکه خیلی باهام خوبه،،،،،، چون ۱۸ سال پیش نامزد سابقم منو نزدیک مراسم عقد و عروسیمون برای همیشه ول کرد و رفت ،،، یه تاثیر بدی روم گذاشته فکر میکنم هیچ مردی زنشو دوست نداره

یعنی در این حد به قلب آدم می‌مونه؟

بله برای من مونده،،،، البته ما نامزد بودیم خیلی همو دوست داشتیم و تقریبا همیشه با هم بودیم اون فقط موقع کار و شب ها از پیش من میرفت،،، طلا لباس وسیله خونه همه چیز خریده بودیم نزدیک مراسم عقد و عروسیمون که قرار بود با هم باشه همه جیز بهم خورد

2706