2733
2734

مثبت😍♥️مباااااارک

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام

اسی چند وقت اقدام بودی؟؟؟این ماه چیا خوردی،پیکارا کردی؟اقدام منظم داشتی؟؟

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی چند وقت اقدام بودی؟؟؟این ماه چیا خوردی،پیکارا کردی؟اقدام منظم داشتی؟؟

والا من اصلا سه ماه خونریزی داشتم 

دکتر بهم گفت چون سالها جلوگیری داشتی رحمت آسیب دیده و این حرفا 

گفت باید جلوگیری نکنی منم یه چهارپنج ماهی جلوگیری نداشتم اونم منظم نبود 

خواست خدا بود که نی نی بیادش ❤️

والا من اصلا سه ماه خونریزی داشتم  دکتر بهم گفت چون سالها جلوگیری داشتی رحمت آسیب دیده و این ح ...

ای جان دلم😍♥️خب به سلامتی ،خدا برات نگهش داره