2733
2734

بچها من صرفا برا دردل این چیزارو میگم واقعا کسیو ندارم بشینم باهاش از بدیای خانواده شوهر بگم 

بچم خیلی بغلیه اذیت میشم عصرا میبرمش خونه مادرشوهرم تا بلکه باهاش بازی کنن منم یکم بشینم

چن شب پیش خونه نبودن داشتن میومدن خاستم شام درست کنم قرار بود تن ماهی با گوجه بزارم ساعت نزدیک ب ۹ ،بعد خاهرشوهرم اومد گف میخام مرغ کباب کنم گفتم خب من تن ماهی هارو گذاشتم تو اب گوجهارم دارم پوست میگیرم گف وا تو چ عجلت بود ک زود شام درست کنی اصلا کی تا گوجهارو درست نکنه تن ماهی هارو میزاره تو آب چقدر تو عجولی فقط میخای کارارو زود تموم کنی

کباب هارو اماده کردم شوهرم یه وسایلی داشت تو ماشین بردیم خونه خالیشون کردیم برگشتیم شامشون رو خورده بودن گفتن برا شما کنار گذاشتیم نشستیم سرسفره دوتا از بچهای خاهرشوهرم ک ۴ ساله و ۷ ساله هستن تا بشقاب کباب اومد پایین دست بردن هرچی بود برداشتن و فقط ی تیکه موند ،بعد خاهرشوهرم خندید گفت نا عادلانه تقسیم شد و پاشدم تن ماهیای ک آورده بودم درست کنم گفت من اینارو برداشتم برا فردا ناهاربچهام شوهرم همون اولش پاشده بود رفته بود منم گوجه نپخته با نون خوردم

خاک تو سرم با این خانواده شوهرم

نرووو خونشون😒😒

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکت میکنم چون خانواده شوهر منم همینجورن،،، مادرشوهرم اینقدر زنگ میزد بیاین بیاین ،،، یه کاری داشتن شوهرم باید انجام میداد سر ظهر رسیدیم خونشون(خونشون روستاست یه کم دوره) بعد برای ظهر کله پاچه درست کرده بودن ،،، همشو خورده بودن فقط یه کم اب و چند دونه نخود ته دیگ بود،،،،، همیشه همین کارشونه

یکم واسه خودت ارزش قائل شو!

یا به شوهرت میگفتی من گرسنه ام برو یه چیزی واسم بگیر یا هیچی نمیخوردی و یه مدتم دیگه خونشون نمیرفتی بفهمن ناراحت شدی!

هر روز هم نرو به نظرم.شاید حوصله نداشته باشن

خونه مادرشوهرم رفته بودم ن این عفریته

ناراحت نشیا مث غربتیان

خونه مادرشوهرتم یه ساعت بشین بیا اینجوری بهت توهین نشه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2706