2733
2734

بچه ها جانانم ماهایی که پوستمون چرب هست ابرسان رو کی و چه وقت بزنیم ؟ چندبار در روز ؟؟

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد شست شو 

وقتایی که حس کردی پوست خشک

خدا دوباره سرپاتون میکنه:) درست جلوی اونایی که زمینتون زدن💚                                                         مامان آوینا خانوم هستم🧡                                    بابی انت و امی یا اباعبدالله❤

من آبرسان شماره یک لافارر میزنم کلا چربی پوستمو میگیره

خدا دوباره سرپاتون میکنه:) درست جلوی اونایی که زمینتون زدن💚                                                         مامان آوینا خانوم هستم🧡                                    بابی انت و امی یا اباعبدالله❤
من نمی‌زنم چون جوش میزنم

آره منم ولی میگن باید همه بزنن که پوستشون خشک و پیر نشه🤕 منم رفتم یکی خریدم ولی نمیدونم چطور بزنم که چرب نشم ؟

من خیلی از لوسیون و فوم و ژل استفاده کردم اما حالا به این نتیجه رسیدم که برای کسانی که پوستشون چربه ...

من نیز ...

من آبرسان شماره یک لافارر میزنم کلا چربی پوستمو میگیره

ممنون عزیزم ...

دور چشم استفاده نمی‌کنید چیزی ؟

2706