2733
2734
عنوان

چرا منشی های دکتر اینقد اعصبانین 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گاهی رفتار منشی خیلی بستگی به اخلاق دکتر داره مثلا دکتری رو میشناسم که هم خودش خیلی صبورانه نسبت به بیمار هم گوشیش همیشه وقتی میریم دکتر از منشیش هم تشکر میکنیم. 

گاهی دکترا از منشی میخوان نسبت به بیماراش رفتار بهتری داشته باشه گاهی نه. 

چون پول کمتری میگیرن ‌ در ازای خدمات زیاد و سرو کله زدن با مردم 

این انتخاب خودش بوده حق تزریقات روجدامیگیرن درصدش رو بعدشم پشت میزمیشینن یک نوبت میدن چکار زیادی

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

فکر کن تو بخش بستری بیمارستان 

اکثرا تازه عمل کرده و در حال درد کشیدن ب زور مسکن خوابیدن 

ساعت ۳ شب 

پرستار با صدای بلللللند دمه در یکی از اتاقا داد و بیداد میکرد با همراه بیمار ک بنده خدا با صدای آروم و محترمانه ازش سوال میپرسید 

اینا زندگی شخصیشون رو با محیط کاری قاطی میکنن مثلا تو خونه دعوا میکنه میان بیرون سر بیمارا خالی میک ...

یا خدا چه بیشعور بودهههه این والا ما چه تقصیری داریم  لعنتیا 

😂😂😂😂😂😂😂😂

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
فکر کن تو بخش بستری بیمارستان  اکثرا تازه عمل کرده و در حال درد کشیدن ب زور مسکن خوابیدن&nb ...

همینوو بگوو میخواستن پرستار منشی نشنننن خیلی ادم حس ضایع شدم بهش دست میده منکه حتی نگاه  نکردم منشی رو  سریععععع اومدم بیرون 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
وقتی داشتی میرفتی یکی میزدی رو میزش میگفتی بیشعوری اگه آدم بود

ممن اینقد سریع  اومدم اصلا نمیخواستم چششم به پسر بیوفته 😑😑🤢

همینوو بگوو میخواستن پرستار منشی نشنننن خیلی ادم حس ضایع شدم بهش دست میده منکه حتی نگاه  نکردم ...

عزیزم اون از بی ادبیه خودشه همه هم میدونن 

اون باید با این اخلاق افتضاحش خجالت بکشه ک نمیتونه مثه ی آدم متشخص رفتار کنه

منم برا اخلاق گند اینا از بیمارستان و کلینیک و مطب و محیط های اینجوری بدم میاد 

یبار رفته بودم سرم بزنم خیلی شلوغ بود همه رو تخت سرم و آمپول تزریقات بودن

پرستاره اومد برا ی بیمار خانم آمپول بزنه با صدا بلند گفت با سنت چققققد جوش داره   

یک دکتر زنان میرفتم خود خانم دکتر عالی مهربون فهمیده اینقدر باهام خوب برخورد میکرد ولی ماماش بیرون مطب نشسته بود فشار میگرفت و شرح حال مینوشت خدایاااا این بشر انگار اژدها بود از بس بی ادب عصبی یکبار به من گفت میگیرم میزنمت ها وحشی یود هااااا 

منم حالم خراب بود اومد بیرون زدم زیر گریه و دیگه مطبش نرفتم...

الان یادم میاد پشیمونم همونجا باید میرفتم دوباره داخل مطب دکتر به هانم دکتر شکایتشو میکردم.

عزیزم اون از بی ادبیه خودشه همه هم میدونن  اون باید با این اخلاق افتضاحش خجالت بکشه ک نمیتونه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😃🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یا خداااااااا وای خیلی خندم گرفتهتتتت 

اخه تو با باسن بیچاره چیکار داشتی 🤣🤣🤣🤣🤣 وای  بیچاره بیماره چقد خجالت کشیده 😶😶😶😶😶😶

یک دکتر زنان میرفتم خود خانم دکتر عالی مهربون فهمیده اینقدر باهام خوب برخورد میکرد ولی ماماش بیرون م ...

واقعام کاش میرفتی شکایت میکردی  بیشعور چقد بی ادب بود 

منم الان خیلی پشیمونم اصلا دیگه بمیرمم دلم نمیخواد اونجا برم 🤧🤧🤧🤧

2706