2733
2734
عنوان

تروخدا بگید برای ریزش موه چیکار کنم؟؟؟؟😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 43 پست
واقعا سریع قطع میکنه؟

اره اگ استرس داری ک طبیعیه ولی شما رزماری بزن من خودم اخر شب میزنم صبح میشورم

بریز تو حلد قطره چشم و اروم بکش کف سرت و بعد شونه کن کف سرتو و با انگشت بمال😉یادت نره رو بالشتتم بصوری ک جوش نزنی

بایییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر امپول خارجی گیرت بیاد بهتره جواب گرفتی دعام میکنی

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
کراتین شهریور پارسال انجام دادم ولی واااقعا غلط کردم سطح آهنم کمه

من کراتین کردم تا چندین ماه ریزش داشتم الآن جلوی موهام رشد کرد خوب شد دیگ 

شاید خون رسانی نمیش کف سرت ماساژ بده شامپوی خوب ب موهات بزن حتما،  شونه نکن زیاد حموم میری موهات اصلا نکش فک کن داری سر بچه میشوری وقتی موهات خیسه اصلا شونه نکن و اینک با کش موی ساتن موهاتو خیلی یواش ببند محکم نبند 

2706