2733
2734
عنوان

بدقولی در البوم عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا گفتم ولی انگار براش اهمیتی نداره گفت خواستی شمارشونو خودم بهت بدم خیلی اذیتمون کرد. شماله اتل ...

شما برو اتحادیه عکسان شهرتون پدری ازش درآرن که سرش ناپیدا باشه. قرداد که نوشتی؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
اینم چیزی که به من نشون دادم کار یه ربع بود انگار.

اگر میتونی فقط هزینه طراحی رو بده فایل عکسات رو بده جای معتبر دیگه که میشناسی طراحی کنن ،تو آلبوم ادیت و چیدمان خیلی کار سلیقه ای و باید منحصر به فرد طراحی بشه

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
اره قرارداد دارم. تازه خیر سرش تو اون نوشته 45 روزه تحویل عکس و فیلم

میدونی پولش رو خورده حالا زورش میاد هزینه طراح و چاپ و صحافی بده

اگر میتونی فقط هزینه طراحی رو بده فایل عکسات رو بده جای معتبر دیگه که میشناسی طراحی کنن ،تو آلبوم اد ...

کلی عکس نمونه بهش دادم کلی توضیح دادم وویس دادم ریز به ریز گفتم چی به چیه ولی سمبل کاره خیلی حرصمو دراورده

کلی عکس نمونه بهش دادم کلی توضیح دادم وویس دادم ریز به ریز گفتم چی به چیه ولی سمبل کاره خیلی حرصمو د ...

سنبل کار نیست ناشی و نا وارد عزیزم

میدونی پولش رو خورده حالا زورش میاد هزینه طراح و چاپ و صحافی بده

اره دقیقا تازه قبل عید پولو گرفت کامل برا البوم به این بهونه که بخوره به سال جدید چاپخونه گرون میکنه نرخ روز میگیره.

قیمت متعارف ۱۵ برگ این سایز حدود ۷ تومن ،با جلد چرم و تیکت اسم عروس و داماد و یک یا دو صفحه چاپ مجیک

تو قراردادمون نوشته بود 45 تا عکس با ده برگ. من 65 تا انتخاب کردم گفت باید 5 برگ اضافه کنیم که پول اونو جدا اضافه کرد و گرفت بعد اولین بار که نشونم داد سرخود 22 تا عکسمونو حدف کرده بود تو 15 برگ 43 تا گذاشته بود میگفت اخه ریز میشدن انگار من گاوم و هیچی ندیدم تو عمرم. 

تو قراردادمون نوشته بود 45 تا عکس با ده برگ. من 65 تا انتخاب کردم گفت باید 5 برگ اضافه کنیم که پول ا ...

خوشم میاد آدمی هستی که به اصطلاح معروف حالیته😂😂😬سر ۲۰ تا برگ ۵ صفحه اضاف کرده بعد باز سر خود عکس حذف کرده 

خوشم میاد آدمی هستی که به اصطلاح معروف حالیته😂😂😬سر ۲۰ تا برگ ۵ صفحه اضاف کرده بعد باز سر خود عکس ...

*۲۰ تا عکس

2706