2733
2734

اطرافیانتون کسی رو دیدین این واقعا حقیقت داره؟

انگار خدا نمی‌خواد من مامان بشم😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همکار من تخمدانش پر از کیست های ریز و درشت بود یعنی پلی کیستیک با همین روش فلوراتاجیک درمان شد خودشم پیجش و بهم معرفی کرد 

هم تخمدانش پاکسازی شد هم خیلی لاغر شد . اما بچه نداره هنوز نمیدونم خودش نخواسته یا نشده یا شوهرش مشکل داره

عزیزم من تاحد زیادی اصلاح سبکش روانجان دادم بعددوماه باردارشدم ولی ۸ماهم بودتحت نظردکتربودودرکنارقرصم می خوردم عضونبودفقط استوریشونگاه کردم جوانه اینانخوردم فقط بادوم پوست کنده وتنظیم خواب حذف قندایناروانجام دادم حالانمیدونم تاثیردکتربودیااصلاح سبک دکتر

فقط خدا❤️❤️❤️
عزیزم من تاحد زیادی اصلاح سبکش روانجان دادم بعددوماه باردارشدم ولی ۸ماهم بودتحت نظردکتربودودرکنارقرص ...

چه دارویی میخوردین

میشه برای سلامتیم صلوات یا حمد بخونین دارم با بیماریا دست و پنجه نرم میکنم ممنونم ازتون🥲❤
چه دارویی میخوردین

عزیزم هرماه عوض میکردثابت نبودمثلایه ماه لتروزل یه ماه کلومیفن یه ماه ترکیبی من پیش دکترویجی کومارمیرفتم معروفه به ۸تالتروزل دادن باهم من هم تنبلی تخمدان داشتم هم ذخیرم کم بود

فقط خدا❤️❤️❤️
2706