2752
2734
عنوان

رفتار عجیب آقایان

253 بازدید | 35 پست

سلام ، حدود یه ماه پیش یکی از همکارهای آقا منو دید یعنی من اونو میشناختم اما اون منو تا حالا ندیده بود ، خیلی هم نگاهش میخکوب رو من بود در حدی که وقتی از کنارش رد شدم قشنگ نگاهش 90 درجه چرخید سمت من ، تازه وقتی از پله ها اومدم پایین چند قدم دنبالم اومد اما دوباره برگشت ، الان تو اینستا منو فالو داره اما اصلا هیچچچ واکنشی نشون نمی ده ، حتی استوری هامو لایک هم نمیکنه،میخواستم لااقل از طریق اینستا بهم پیام بده بکشونمش بیاد خواستگاریم ،اصلا رفتار خودش با مجازی خیلی فرق داره ،علتش چیه یعنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه چی خوب بود تا اونجا که نوشتی میخوای بکشونیش بیاد خاستگاری 

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
یعنی از من خوشش نیومده؟

یاد حبیب لیسانسه ها افتادم 

شبیه اون داری فکر می کنی

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
2706