2733
2734

من واقعا باور میکنم اکثرا

ولی اگه واقعا. دروغ باشه ،ینی ممکنه یکی تااین حد مریض باشه

گاهی اونقد داستان زندگی ذهنمو مشغول میکنه شبا خوابم نمیبره...اینجور ادما چجور تاوان میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا من ی تاپیک زدم یه کوچولو بهم دلداری بدن اینقد وقیحانه برخورد کردن که اصلا نمیدونی

یکی گفت فیلم ترکیه اییه یکی گفت دروغ میگی

واقعا قلبم شکست قلب تک تک شونم خاهد شکست 

چون واقعا آدم بیکار که نیس

سواله راهنمایی میخا

همون جور ک با جنسیت فیک یکی رو سرکار میذارن یا هرچی 

از آدمیزاد خیلی چیزا بر میاد 

ماها همه رو مثل خودمون می‌پنداریم و غصه میخوریم و حتی براش گریه میکنیم یهو آخرای صفحه صد مثلاً یکی فهمیده تاپیک الکیه و اینجاس ک میفهمیم سرمون کلاه رفته،

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

نمیتونیم تهمت بزنیم،چون زندگیا متفاوت و پیچیدس،گاهی یکی اونقدر سختی و تناقض تو زندگیش بوده که باور کردنی نیس برای ما ولی واقعیت...

همیشه به دید داستان بخون،نه حرص بخور و نه ذهنت را مشغول کن.من اگرم باور نکنم چیزی نمیگم و معمولا پنجاه پنجاه میخونم.

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
نمیتونیم تهمت بزنیم،چون زندگیا متفاوت و پیچیدس،گاهی یکی اونقدر سختی و تناقض تو زندگیش بوده که باور ک ...

والا من یه بار بعد مرگ خالم ک به دس پسرش کشته شد تاپیکزدم گفتم دروغ نگو دیگه گفتم با خودم من غلط کنم چیزی بگم 😑

2706