2733
2734

ترم چهار مدیریت هستم 

خیلی میترسم بیکار بمونم برم یه شغل سطح پایین

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

فعلا با همون شغل به خودت دست پایین شروع کن تا بعد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فعلا با همون شغل به خودت دست پایین شروع کن تا بعد

منظورم منشی دکتر بود 

چون یه مدت بودم خیلی شغل مزخرفی هست و واقعا اعصاب میخواد 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
منظورم منشی دکتر بود  چون یه مدت بودم خیلی شغل مزخرفی هست و واقعا اعصاب میخواد

شغلای دیگه ای هم هستن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
مدیریت که رشته خوبیه اگر واقعا باسواد باشی و مسلط ، شرکتهای خصوصی و نیمه خصوصی برای کارش خیلی نیاز ...

متأسفانه من یه شهر محروم و کوچبک هستم 

ای کاش تهران بودم راحت میتونستم استخدام بانک بشم 

درستو خوب بخون استخدامی بانک شرکت کن. نیاز نیست منشی بشی

تو شهر ما آزمون استخدامی اصلا برگزار نمیشه 

شغلای دیگه ای هم هستن

مدرک فیشیال پوست هم دارم 

فعلا درآمد ندارع

منظورم منشی دکتر بود  چون یه مدت بودم خیلی شغل مزخرفی هست و واقعا اعصاب میخواد

دانشجویی باش اما خوب بعد اتمام تحصیلاتت خوب درست بخون ازمون بانک قبول شی دیگه الان بانک خیلی نیر میگیرن

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
متأسفانه من یه شهر محروم و کوچبک هستم  ای کاش تهران بودم راحت میتونستم استخدام بانک بشم

کدوم شهر مگه میشه جایی بانک نداشته باشه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
دانشجویی باش اما خوب بعد اتمام تحصیلاتت خوب درست بخون ازمون بانک قبول شی دیگه الان بانک خیلی نیر میگ ...

ای کاش تهران بودم زاهدان اصلا آزمون استخدامی ندارن بانک هاش سالی یکی دوبار فقط 

متأسفانه من یه شهر محروم و کوچبک هستم  ای کاش تهران بودم راحت میتونستم استخدام بانک بشم

خیلی از شهرهای به ظاهر کوچیک امکانات شغلی دارن که فکرشم نمی کنی 

مثلاً کلی شهر مرزی کوچیک  هست که اگر زرنگ و با عرضه  باشی و درستکار، شرکتهای بزرگ از خداشونه استخدامت کنن کارهای گمرکی و مالی و ترخیص کالاشونو انجام بدی

این یک‌ نمونه است فقط

و خدا برای من کافیست.....
خدا وکیلی اگه منشی هم شدی با ارباب رجوع خوب رفتار کن 😑😑😑نمیدونم چرا این منشیا انقدر بداخلاقن هیچ ...

منشی نمیشم 

من منشی داداشم بودم کلی اذیت شدم 😂فکر کن حالا دکتر غریبه باشه که بدبخت میشم 

حقوقشون خیلییی کمه و واقعا اعصاب میخواد 

2706