2752
2734

اینو یک خانم روانشناس تقریب ۵۰ ساله می‌گفت ؛

اگر از اکثرا دختر بپرسی برای ازدواج یک 

پسر ساده و پاک خانواده دار و با اخلاق که اهل حلال و حرومه با حقوق معمولی و زندگی ساده که احساساتشم واقعیه 

انتخاب می‌کنی یا

یک پسر پولدار که از هر روشی پول درمیاره و باحاله و پسر بده است با خونه و ماشین لوکس 

اکثرا میگن اولی 

ولی تجربه ام در سال ها نشون داده 

که اکثرا دخترا اگر همزمان حق انتخاب داشتن بین این دو مورد دومی را انتخاب کردن 

من وقتی فکر کردم به دوستانم به جامعه به اطرافیان نگاه کردم دیدم واقعا درست میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه اینقد وضعیت اقتصادی داغونه که تقریبا اکثر مردم دومی رو ترجیح میدن  خب چاره ای هم نیست ...

ولی یک زندگی ساده و عاشقانه ارزشش از تموم دنیا بیشتره قدیما میگفتن دلت از یارت قرص باشه و یارت خوش اخلاق باشه 

سفره کوچیکت ارزشش از سفره شاه هم بیشتره 

والا من اولی و انتخاب کردم ۶ سال باش دوست بودم دو  سالم ازدواج ی تار موش و ب هزااااااران تحصیلکرده پولدار نمیدم .شوهر من دیپلم هم نداره ولی من فوق لیسانسم .اما وقتی رفتارشو ب عندان ی شوهر میبینم خدایی از تحصیلکرده های ادعا دار قشنگ تره باهام .

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی یک زندگی ساده و عاشقانه ارزشش از تموم دنیا بیشتره قدیما میگفتن دلت از یارت قرص باشه و یارت خوش ا ...

اون قدیم بود 😅😅😅الان با وجود اینهمه گرونی و امکانات و چشم و همچشمی دیگه مثل قدیم نیست هیچی